Tester przewodów Millenium MCT-10

  • szt.
  • Cena netto: 80,49 zł 105,00 zł 99,00 zł
Millenium MCT-10 profesjonalny tester przewodow, kabli audio z prostym diodowym odczytem ciągłości toru. Przeznaczonie - XLR, symetryczny/niesymetryczny (balanced/unbalanced) duży jack (1/4"), Speakon, RCA (phono), 5-pin DIN. Tester posiada także sygnalizator informujący o stanie baterii. W zestawie z testerem znajduje się bateria oraz przewody. 2 lata polskiej gwarancji.

Profesjonalny tester o szerokim zastosowaniu do przewodów, kabli różnego rodzaju. Posiadając to urządzenie praktycznie nie potrzebujesz już żadnego innego do sprawdzania przewodów używanych na scenie, w studio, w domu itd.
Jest to urządzenie o solidnej konstrukcji, jego obudowa wykonana jest z elementów metalowych więc niegroźne mu są upadki lub uderzenia. Dzięki temu urządzenie jest bardzo trwałe i posłuży nam długie lata.
Można wykonać testy zarówno przewodów zakończonych jednakowymi wtykami (np. jack - jack) na obu końcach jak i mieszanych (np. jack - XLR).
Test polega na umieszczeniu wtyków przewodu w odpowiednich gniazdach, po czym przekręcajac przełącznikiem na urządzeniu sprawdzamy przebieg konkretnych żył przewodu oraz wykonanie połączeń. Zaświecenie się odpowiedniej diody informuje o  połączeniu między jednym końcem przewodu a drugim.
Urządzenie posiada także wbudowany sygnalizator stanu akumulatora urządzenia. Tester jest zasilany baterią 9V, która wystarcza na bardzo długi czas.
Tester mimo swojej wszechstronności udalo się zmieścić w małej, kompaktowej obudowie. Dzięki temu można go użyć przy każdej pracy, zarówno małym klubowym koncercie czy na na dużej estradzie.
Urządzenie posiada także tester ciągłości połączeń z sygnalizatorem dźwiękowym (w urządzeniach mierniczych zazwyczaj wykorzystuje się do tego omomierz).
Możliwość sprawdzenia przewodów głośnikowych z wtykami Speakon.

Specyfikacja techniczna:

Testerem Millenium możemy sprawdzać połączenia przewodów z wtykami:
- 6.35 mm TRS (Jack),
- XLR (połączenie symetryczne i niesymetryczne),
- Phono/RCA (chinch),
- banana plug (tzw. banany),
- Speakon,
- 3-pin, 5-pin DIN (np. MIDI).

- Wymiary: (szerokość x wysokość x długość): ~11.5 x ~6.3 x ~14.5 cm,
- Waga: ~0,6 kg
Zestaw składa się z:
- testera,
- 2 szt. przewodów,
- instrukcja (j. angielski, j. niemiecki).
Gwarancja:
24 miesiące

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl