Przewody Soundstage.pl

Gwarancja przewodów naszej produkcji Soundstage.pl:

 1. Zobowiązujemy się do bezpłatnej naprawy przewodu, który był eksploatowany we właściwy dla niego sposób w deklarowanym okresie gwarancji. Wszystkie nasze przewody posiadają 5 letnią gwarancję.
 2. Podstawą gwarancji jest dowód zakupu (paragon, faktura), karta gwarancyjna wraz z dowodem zakupu (jeśli taka była dołączona do przewodu) lub inny dowód wskazujący na zakup przewodu naszej produkcji (np. e-mail z zamówieniem).
 3. Naprawom gwarancyjnym nie podlegają uszkodzenia mechaniczne, naturalne zużywające się elementy, uszkodzenia przewodu w wyniku długotrwałego lub wielokrotnego załamywania przewodu w jednym miejscu, skutki niewłaściwego zwijania przewodu, ułamania przewodu wynikające ze skręcenia go wokół własnej osi.
 4. Gwarancji nie podlegają rzepowe zapinki.
 5. Na życzenie klienta możemy wykonać naprawę przewodu który nie jest objęty gwarancją (np. z powodu uszkodzenia mechanicznego), klient ponosi tylko koszt wykorzystanych materiałów oraz przesyłek (np. złamany wtyk, wymianę wtyku wykonujemy gratis, klient opłaca tylko koszt wtyku + koszt przesyłki do klienta naprawionego przewodu).
 6. Jakiekolwiek zmiany w konstrukcji przewodu, samodzielne modyfikacje, naprawy są jednoznaczne z utratą gwarancji.
 7. Prosimy o wcześniejszy kontakt przed wysłaniem uszkodzonego przewodu w celu ustalenia szczegółów naprawy gwarancyjnej lub pogwarancyjnej.
 8. Przewód podlegający gwarancji należy odesłać na adres naszej siedziby.
 9. Przewód przeznaczony do naprawy gwarancyjnej należy dostarczyć do naszej firmy na własny koszt.
 10. Koszt wysyłki naprawionego przewodu z tytułu naprawy gwarancyjnej jest po stornie Soundstage.pl.
 11. Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych.