TC Electronic PolyTune 2 Noir Tuner do gitary lub basu

 • szt.
 • Cena netto: 288,62 zł 355,00 zł
 • Niedostępny

TC electronic PolyTune 2 Noir Pierwszy na świecie polifoniczny tuner gitarowy, kolor czasrny, pokazuje strój wszystkich strun przy uderzeniu akordu, funkcja standardowego tunera, Drop D i inne

PolyTune 2 Noir - Dostrojony do perfekcji. Wyjątkowo kompaktowy tuner polifoniczny

Pierwszy PolyTune Noir udowodnił, że tuner o kompaktowej konstrukcji i eleganckim czarnym wyglądzie. może być świetny. Teraz wracamy z nowym PolyTune 2 Noir, aby ponownie wstrząsnąć pedalboardami na całym świecie! Połącz nowy, super jasny wyświetlacz z wyjątkowo dokładnym tunerem stroboskopowym oraz przełomowym trybem polifonicznym i otrzymasz najbardziej innowacyjną technologię strojenia, spakowaną w malutkiej obudowie, pomalowanej na najlepszy kolor ze wszystkich - czarny. Strojenie nigdy nie było bardziej rockandrollowe!

Dostrojony do Twojego pedalboardu
Posiadanie nastrojonego instrumentu jest bez wątpienia najważniejszą rzeczą w muzyce, ale to nie oznacza, że tuner musi zabierać dużo cennego miejsca w pedalboardzie. W przypadku PolyTune 2 Noir nie otrzymujesz małego tunera, otrzymujesz NAJMNIEJSZY polifoniczny tuner na świecie! Zatem oprócz superszybkiego i dokładnego tunera dostajesz także więcej miejsca na więcej sprzętu. Ta kostka ciągle daje Ci coś nowego.

Światło, które prowadzi
Zmieszczenie naszej nagradzanej technologii PolyTune w tej małej obudowie to nie wszystko - zdołaliśmy także umieścić w Noiraturowym wyświetlaczu 109 ultrajasnych diod LED, zapewniających natychmiastową i czytelną informację o tym, czy Twój instrument stroi, czy nie, niezależnie od panujących warunków. Wiesz dobrze, co to oznacza - mniej czasu na strojenie, a więcej na dawanie czadu!

Kieszonkowa precyzja
Przenosząc nasz ultra precyzyjny chromatyczny tuner stroboskopowy z PolyTune 2 do wyjątkowo kompaktowej obudowy, zadziwiliśmy nawet samych siebie! Otrzymujesz precyzję strojenia na poziomie +/-0,1 centa, co w technicznym bełkocie oznacza "O kurczę, ale precyzja!". Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybko się nastroić na scenie, czy ustawić intonację z niesamowitą precyzją - PolyTune 2 Noir sprawdzi się w każdej sytuacji. 

Przepustka za kulisy - pełen dostęp
PolyTune 2 Noir posiada wiele fajnych funkcji, których celem jest bezzwłoczne przechodzenie ze strojenia do grania. 
PolyTune: Szarpnij struny - Nastrój - Graj!
PolyTune® jest pierwszym na świecie tunerem polifonicznym - wiele patentów, absolutny zwrot w dziedzinie strojenia, który pozwala Ci na natychmiastowe sprawdzenie stroju wszystkich strun na raz, WSZYSTKICH strun na raz. Cóż jeszcze możemy dodać: PolyTune to same zalety!

Siła stroboskopu
Tuner stroboskopowy w PolyTune 2 Noir jest superdokładny i superszybki. Strój swoje instrumenty z chirurgiczną precyzją i oszołamiającą prędkością. Brzmi nieźle, prawda? Mówimy o precyzji strojenia +/-0,1 centa, jeśli nie za bardzo wiesz, co to znaczy, to uwierz nam - są na świecie mniej precyzyjne zegary atomowe.

Rozświetli Twój dzień
Wyświetlacz w PolyTune 2 Noir jest wystarczająco jasny, aby był widoczny z kosmosu, ale czujnik światła w PolyTune 2 Noir dba o dostosowania właściwej jasności do otoczenia. Skutek? Dobra i niemęcząca wzroku widoczność, niezależnie od sytuacji, w której się znajdujesz. 

Chromatyczny mistrz
Obok trybów polifonicznego i stroboskopowego PolyTune 2 Noir posiada także tuner chromatyczny, który w oparciu o najlepszą obecnie dostępną technologię działa ze zdumiewającą dokładnością 0,5 centa. 

True Bypass
True bypass pozwala zachować Twoje oryginalne brzmienie, o które tak bardzo dbasz, kiedy tuner jest wyłączony. Pozawala także na ciche strojenie po włączeniu tunera. 

Pamięć absolutna
PolyTune 2 Noir zapisuje wszystkie Twoje preferencje. Od częstotliwości referencyjnej po tryb strojenia - PolyTune 2 Noir zapamięta te ustawienia nawet po odłączeniu zasilania. Wystarczy, że wprowadzisz te ustawienia tylko raz. 

Tuning Magnet
Funkcja ta spowalnia wskazówkę, kiedy zbliżasz się do właściwej wysokości dźwięku, znacznie ułatwiając i przyspieszając strojenie.

MonoPoly
MonoPoly to nowa, zdumiewająca technologia, która rozpoznaje czy grasz na jednej, czy na kilku strunach, i natychmiast przechodzi w odpowiedni tryb strojenia: polifoniczny lub monofoniczny. 

PolyTune 2 Noir - podsumowanie

 • PolyTune® - strojenie wszystkich strun jednocześnie
 • Nowy chromatyczny tuner stroboskopowy - dokładność strojenia 0,1 centa
 • Nowy, bardzo jasny wyświetlacz LCD z czujnikiem natężenia światła
 • Tryby strojenia Drop-D i capo
 • True bypass z cichym strojeniem
 • Wyjście zasilania DC dla innych kostek
 • Mocowanie do pedalboardu - 3M Velcro
 • Kompaktowe rozmiary