MILLENIUM MDJR Stołek do perkusji dla dziecka

  • szt.
  • Cena netto: 161,79 zł 199,00 zł
  • Niedostępny

Stołek perkusyjny - podwójnie wzmocniony, efektowny wygląd, stal chromowana, okrągłe siedzisko o średnicy 11" (około 28 cm). Wysokość regulowana, skręcane motylkiem, minimalna wysyokość: 43cm - maksymalna wysokość: 53cm. Stołek przenaczony głównie dla dzieci i młodzieży lub dla tych którzy cenią minimalną ilość sprzętu.

Stołek perkusyjny z przeznaczeniem dla dziecka - to stołek dla perkusisty z regulacją wysokości dostosowany do mniejszych muzyków grających na perkusji (szczególnie dla dzieci). Stołek jest profesjonalnym narzędziem i nie jest to zbawka lub imitacja stołka.
Budowa stołka:
Podstawą stołka są trzy podwójnie wzmocnione nóżki zakończone gumowymi osłonami, które zapobiegają przesuwaniu się stołka w trakcie gry. Podobnie jak w większości stołków perkusyjnych nogi są składane, po złożeniu podstawa stołka zajmuje mało miejsca co znakomicie ułatwi transport i przechowywanie. Rozstawione nogi stołka blokujemy jedną śrubą, motylek umieszczony w podstawie korpusu stołka. Dzięki zastosowaniu motylka, nogi stołka łatwo skręcić i rozkręcić bez używania dodatkowych kluczy lub siłowania się z niepraktycznymi śrubami.
Dodatkowo aby nadać stołkowi efektowny wygląd i zapewnić ochronę przed czynnikami zewnętrznymi (korozja itd.) pochromowano jego elementy. Aby osiągnąć dużą wytrzymałość stołka a zarazem zniwelować ciężar nogi stołka są wzmocnione podwójnymi stalowymi prętami. Pozytywnie wpłynęło to także na łatwość składania stołka.
Jedną z ważniejszych rzeczy oprócz samej podstawy jest siedzisko. Tu również mamy solidne okrągłe siedzisko. Siedzisko nie jest ani zbyt twarde ani zbyt miękkie, dzięki temu nawet kilkugodzinne granie nie będzie problemem, należy jednak pamiętać, że nie jest to fotel i oglądanie tv czy siedzenie przy komputerze nie powinno być stosowane. Wykończone jest skórą ekologiczną w kolorze czarnym solidnie dopasowaną i zaszytą na siedzisku.
Wymiar siedziska to 11" (około 28 cm).
Stołek jest zaopatrzony w regulację wysokości, dzięki temu każdy może dostosować wysyokość stołka do włanych potrzeb. Regulacja jest prosta i szybka. Pod siedziskiem umieszczono uchwyt śrubę oraz motylek, którym regulujemy wysokość stołka. Aby opuścić lub podnieść siedzisko wystarczy odpowiednio poluzować śruby a po regulacji je zakręcić. Minimalna wysokość siedziska od ziemi to około 43 cm a maksymalna to około 53 cm (mierząc od podłoża do górnej części siedziska).

Jest to jeden z lepiej wyposażonych stołków dla młodych perkusistów w tej klasie cenowej. Mimo niskiej ceny produkt jest solidnie wykonany, zarówno pod względem wytrzymałości elementów jak i wygody użytkowania samego stołka.

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl