Słuchawki Audio Technica ATH-M50S

  • szt.
  • Cena netto: 544,72 zł 670,00 zł
  • Niedostępny
Model ATH-M50s to studyjne słuchawki łączące wyjątkowo dokładny odbiór z długotrwałym komfortem słuchania. Produkt kierowany do osób, które oczekują profesjonalnego monitoringu i miksowania. Warto podkreślić, że składana konstrukcja pozwala na oszczędność miejsca przy przewożeniu i przechowywaniu. Wokółuszne muszle słuchawkowe można obracać o 180°, co ułatwia odsłuch na jedno ucho.
Model ATH-M50s to studyjne słuchawki łączące wyjątkowo dokładny odbiór z długotrwałym komfortem słuchania. Produkt kierowany do osób, które oczekują profesjonalnego monitoringu i miksowania. Warto podkreślić, że składana konstrukcja pozwala na oszczędność miejsca przy przewożeniu i przechowywaniu. Wokółuszne muszle słuchawkowe można obracać o 180°, co ułatwia odsłuch na jedno ucho. Maksymalne wytłumienie i izolację zapewniają luksusowe poduszeczki wykonane z ekoskóry. Regulowana obręcz nagłowna jest dokładnie wyściełana, aby zapewnić komfort podczas długich sesji nagraniowych. Spiralny kabel przy lewej muszli słuchawkowej jest zakończony złoconym mini jackiem z dołączoną nakręcaną przejściówką 1/4”.

Regulowana obręcz nagłowna jest dokładnie wyściełana, aby zapewnić komfort podczas długich sesji nagraniowych. Spiralny kabel przy lewej muszli słuchawkowej jest zakończony złoconym mini jackiem z dołączoną nakręcaną przejściówką 1/4”. 
- Wysoka jakość wykonania.
- Mocna obudowa.
- Prosty kabel.
- Mocne magnesy neodymowe (45mm) gwarantujące wysoką reprodukcją dźwięku.
- Doskonałe dopasowanie.
- Ergonomiczny kształt.
- Etui transportowe.
- Nowoczesny i modny design.
- Idealna dla Dj'ów i do zastosowań studyjnych.
- Gwarancja 24 miesiące.
- Słuchawki Audio-Technica ATH-M50s czarne.
- Etui transportowe miękkie.
- Przejściówka Jack 6,3 mm pozłacana.
- Dowód zakupu.

Impedancja

38 Ohm

SPL (Sound pressure level) (1 kHz, 1 V RMS)

99 dB

Pasmo przenoszenia

15 - 28.000 Hz

Rodzaj wtyku

mini jack 3.5 mm +
przejściówka 6,3 mm
(pozłacana)

Kabel połączeniowy

spiralny 1,2 -3 m, 3,4 m
OFC w technologii licowej

Zniekształcenie THD

< 0,2 %

Maksymalna moc wejściowa

1 600 mW / 1kHz

Przetwornik

dynamiczne, z magnesami
neodymowymi 45 mm

Waga

284 g
Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl