Przewód mikrofonowy SCN-STUDIO GOLD SOMMER CABLE Neutrik XLR męski/żeński [Hi End]

 • Dodaj recenzję:
  (Zobacz recenzje)
 • Producent: Soundstage.pl
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • Cena netto: 60,16 zł 74,00 zł

Przewód Hi-End SOUNDSTAGE SCN-STUDIO GOLD mikrofonowy/symetryczny/sygnałowy którego bazą jest przewód Sommer oraz złocone wtyki Neutrika

Przewód ten stworzyliśmy z myślą o rynku czysto profesjonalnym, czyli z przeznaczeniem dla studio nagrań, głównie do połączeń wysokiej jakości mikrofonów ale także do łączenia monitorów studyjnych z interfejsami, konsoletami, łączenia całej masy sprzętu studyjnego oraz symetrycznych połączeń Hi-Fi wymagających wysokiej jakości przy zachowaniu wyważonej ceny. Priorytetem jest tu jednak jakość, trudno o zrozumienie sytuacji gdzie na sprzęt taki jak interfejsy, mikrofony, konsolety czy monitory wydajemy ogromne kwoty a przewód to wszystko łączący jest z klasy ekonomicznej.
Dlatego jako bazę zastosowaliśmy przewód ceniony w tej branży przez najlepszych specjalistów SC-SOURCE mk II HIGHFLEX firmy SOMMER CABLE. Idealny do stosowania tam, gdzie wymagana jest doskonała izolacja sygnału audio od zakłóceń zewnętrznych oraz bardzo ważne jest uzyskanie czystego, bez strat w jakości neutralnego brzmienia.

Do przewodu dodajemy praktyczną rzepową zapinkę.

PRZEWODY NASZEJ PRODUKCJI SĄ WYKONYWANE RĘCZNIE [HAND-MADE]!
Lutowania naszych kabli, wykonane są przy pomocy wysokiej jakości cyny z domieszką srebra. 

Wykorzystując nasze długoletnie doświadczenie sceniczne zestawiamy przewód wraz z wtykami tak, aby osiągnąć najlepsze brzmienie w dobrej cenie. Wprowadzenie do oferty każdego modelu przewodu poprzedzamy długim czasem testów eksploatacyjnych w rożnych warunkach studia czy estrady.

PRZED WYSYŁKĄ WSZYSTKIE PRZEWODY SĄ SPRAWDZANE TESTEREM OKABLOWANIA ORAZ W REALNYM TORZE AUDIO.
 

Jako ciekawostkę należy wymienić, że przewód ten został pierwotnie opracowany dla niemieckich producentów profesjonalnych mikrofonów studyjnych takich jak BPM i Schoeps. Zapotrzebowanie producentów mikrofonów na bezkompromisową jakość pozwoliły stworzyć przewód mikrofonowy na pułapie cenowym klasy średniej przy zachowaniu w produkcji profesjonalnych technologii oraz znakomitych parametrów elektrycznych.

GŁÓWNE CECHY:

 • Neutralnie brzmiący i wolny od strat sygnału dzięki specjalnej konstrukcji miedzianych nitek.
 • 100 % ekranowanie od zakłóceń zewnętrznych dzięki podwójnej ochronie przewodnika poprzez połączenie gęstej miedzianej spirali oraz dodatkowego ekranu.
 • Odporność na uszkodzenia zapewniająca trwałość przez długie lata.
 • Profesjonalne technologie w niskiej cenie.
 • Zakończony wtyczkami znakomitej firmy NEUTRIK ze złoconymi stykami oraz metalową obudową wtyku.
 • Lutowany cyną z domieszką srebra.

PRZEWÓD:

Dwa przewody sygnałowe o przekroju 0,25 mm2 zbudowane są z aż 128 żył o średnicy 0,05 mm, w ten sposób uzyskano doskonałe parametry elektryczne impedancję żyły poniżej 78 Ohm/1km oraz niską pojemność 60pF/1m, co bezpośrednio przekłada się na realną poprawę odsłuchu w porównaniu do innych przewodów tej a nawet wyższej klasy.
Para przewodów sygnałowych jest zabezpieczona za pomocą gęstej spirali miedzianej i dodatkowej osłony z solidnego plecionego materiału pokrytego z obu stron przewodzącą warstwą aluminium. Taka budowa przewodu gwarantuje wytrzymałość na wiele długich lat oraz 100% ekranowanie od zakłóceń zewnętrznych nawet po wielu latach eksploatacji.

WTYKI:

Dla zapewnienia minimalnych strat i doskonałego kontaktu na powierzchni styku w gniazdach końcówki kabla zakończone są wtyczkami znakomitej firmy NEUTRIK ze złoconymi pinami. Połączenia są lutowane wysokiej jakości cyną z domieszką srebra.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Przewód (Producent/rodzaj): SOMMER CABLE SOURCE/mikrofonowy/symetryczny/sygnałowy
 • Wtyki (Producent/rodzaj): NEUTRIK/XLR męski/XLR żeński
 • Wymiar zewnętrzny przewodu: 6.5 mm
 • Przekrój i ilość żył sygnałowych przewodu: 2 x 0,25 mm2 + ekran
 • Gwarancja: 5 lat (60 miesięcy)