MILLENIUM DSS-718B Statyw pod werbel

  • szt.
  • Cena netto: 121,95 zł 150,00 zł
  • Niedostępny

Statyw pod werbel, uniwersalny, wzmocniona konstrukcja, stal chromowana, regulacja, składany, 14 cali, nogi zakończone solidną gumą.

Statyw pod werbel firmy Millenium, solidny, dobrej jakości i w dobrej cenie. Pasujący do wszystkich standardowych modeli werbli.
Statyw Millenium pod werbel serii "Stage" to w tej klasie cenowej jeden z najsolidniejszych i efektownie wyglądających statywów pod werbel. Całość wykonanna z elementów stalowych chromowanych. Powoduje to, że statyw nie tylko jest trwały i solidny ale też nie powstydzi się go żadna scena. Statyw posiada podwójne wzmocnione nogi zakończone gumowwymi nakładkami zabezpieczającyumi przed przesuwaniem się statywu podczas gry oraz zapewniają niespotykaną stabilność. Także uchwyty werbla zakończono nakładkami zabezpieczającymi werbel przed przesuwaniem się oraz zarysowaniem. Kosz na werbel jest regulowanych śrubą. W koszu możemy umieścić werble o rozmiarch do 14".
Minimalna wysokość na jakiej możemy wyregulować statyw to 50cm.
Statyw jest bardzo wygodny i szybki do składania i rozkładania za sprawą dobrze dopasowanych elementów, jednocześnie po skręceniu trzyma bardo solidnie.
Statyw zapewne posłuży nam długie lata grania i ćwiczeń i jest świetną alternatywą dla dużo droższego markowego hardwar-u, który zazwyczaj jest produkowany przez te same fabryki co Millenium.
Marka Millenium to produkty wykonywane przez renomowane przedsiębiorstwa, które zajmują się produkcją dla innych renomowanych firm.

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl