LD Systems D 1017 SET Zestaw mikrofonowy do perkusji 7-częściowy

  • kpl.
  • Cena netto: 527,64 zł 649,00 zł
  • Niedostępny

LD Systems D 1017 SET Zestaw mikrofonów do perkusji akustycznej 7-częściowy (5xTom + 2xOverhead)

LD Systems D 1017 SET to zestaw pojemnościowych/dynamicznych mikrofonów do perkusji akustycznej składający się z 7 mikrofonów wysokiej jakości dopasowanych do nagrywania instrumentów perkusyjnych.

Zestaw ten to 3 mikrofony do tomów, 1 do werbla (snare), 1 do stopy (bass drum) oraz 2 mikrofony pojemnościowe do talerzy/hi-hat (overhead).

Wszystkie mikrofony dla ułatwienia orientacji który mikrofon ma jakie zastosowanie opisano. I tak na mikrofonach do tomów oraz werbla jest umieszczony szary pierścień oraz opis "TOM", mikrofon do stopy (bass drum) posiada pomarańczowy pierścień oraz napis "KICK". Mikrofony do talerzy są opisane jako "OVERHEAD".

Mikrofony do tomów są dynamikami a do talerzy pojemnościowe. Wszystkie mają charakterystykę "superkardioidy".

Mikrofony z mikserem/interfejsem można łączyć zwykłym przewodem mikrofonowym, gniazda XLR męskie mają złocone piny. 

W zestawie znajduje się uchwyt mikrofonowy do każdego z mikrofonów (celem montażu na statywie mikrofonowym) wraz z redukcją na różne gwinty statywów (adapter 3/8” na 5/8”).

Do zestawu dołączona jest walizka z mocnego tworzywa z specjalną gąbką z wyciętymi otworami na mikrofony. Jest zabezpieczenie na czas transportu mikrofonów oraz wygoda w przechowywaniu kompletu mikrofonów do perkusji.

Szczegółowa specyfikacja mikrofonów oraz charakterystyki mikrofonów na zdjęciach produktu.

Gwarancja: 24 miesiące

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl