Ernie Ball 1015 - Pojedyncza Struna 15

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Ernie Ball
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 3,25 zł 4,00 zł

Ernie Ball 1015. Struna gitarowa, rozmiar 15 do gitar akustycznych i klasycznych. 

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl
 
Zmorą większości gitarzystów są pękające struny, różnie zużywające się struny to też norma. Czy trzeba zaraz mieniać cały komplet strun gdy jest potrzeba zmiany 1 lub 2 strun? Oczywiście, że nie!
Struny Ernie Ball można kupować nie tylko w kompletach ale także na sztuki co jest wybawieniem dla kieszeni gitarzystów. Oprócz oczywistej zalety ekonomicznej drugą zaletą jest szybka wymiana pękniętej struny podczas koncertu czy próby. Zmiana kompletu strun to raczej rzecz czasochłonna, jedną strunę wymienimy bardzo szybko.
Pojedyncze struny Custome Gauge to odpowiednik całej serii strun Ernie Ball-a o tej samej nazwie. W tej serii znajdują się między innymi zestawy strun Regular Slinky, Power Slinky, Hybrid Slinky, Extra Slinky, Super Slinky itd. Są to zestawy różnych grubości strun w konfiguracji zaproponowanej przez Ernie Ball-a składające się z pojedynczych strun Custome Gauge.
Jeśli nie pasują nam zestawy gotowe dobrane przez producenta to każdy gitarzysta wybierając sobie w zasadzie dowolne grubości strun własny "customowy" zestaw pod własną rękę.
Ernie Ball nie poszedł na łatwiznę oraz oszczędność wysyłając ich produkcję do Chin dlatego struny tej serii nadal są produkowane w USA. Mimo to udało się wykonać strunę o dobrej jakości oraz o niewygórowanej cenie.