Standardowy kabel do efektów gitarowych DC (5,5/2,1) wtyk prosty/prosty

  • szt.
  • Cena netto: 12,20 zł 15,00 zł

Przewód 0,5M do efektów gitarowych zasilanych prądem DC. Wtyk standardowy prosty/prosty

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl

Przewód zasilający o długości 0,5M (50 cm) do efektów gitarowych z prostymi wtykami zasilającymi. Przewód zakończony jest z obu stron standardowymi wtyczkami do efektów gitarowych (5,5/2,1) stosowanymi w większości efektów gitarowych takich jak Boss, TC, EBS, ISP, Behringer, Ibanez, Harley Benton, Palmer i wielu wielu innych.

Przewód ten można wykorzystać do łączenia efektów w przypadku gdy zabrakło nam już przewodów dołączonych do zasilaczy a nasz zestaw efektów się powiększył lub jeśli nasze stare przewody wymagają już wymiany bądź się zagubiły. Przewód ten z jednej strony wpinamy do gniazda zasilacza efektów lub do gniazda w efekcie które służy za przelot zasilania a z drugiej strony do efektu.

Przewód ten nie zmienia polaryzacji, jedna z żył ma oznaczenie w kolorze czerwonym. Jest bardzo elastyczny a więc łatwy w formowaniu co ma szczególne znaczenie w zazwyczaj ciasnych pedalbordach.

Wtyki przewodu są ręcznie lutowane.

Jest to przewód zmontowany w Polsce.

Specyfikacja techniczna:
- długość ~0,5M (~50 cm)
- złącza zasilania dwa proste lutowane, wtyki 5,5/2,1
- przewód 2 żyły