Zwrot towarów

Zwrot towaru

Zwrot zakupionego produktu.
Wszystkim naszym klientom przysługuje prawo (zgodnie z polskim ustawodawstwem) do zwrotu zakupionego produktu w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Zwrot towaru to rozwiązanie zawartej umowy kupna-sprzedaży w związku z czym muszą być spełnione wymogi prawne, aby odesłać produkt.
Prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny nie przysługuje firmom i instytucjom.

UWAGA! Zwrotom nie podlegają towary wykonane na indywidualne zlecenie klienta chyba, że zostanie to wcześniej z nami uzgodnione!

Przed dokonaniem zwrotu musisz spełnić kilka warunków:
1. Towar nie powinien być używany (może być otwarty w celu sprawdzenia lecz nie może nosić żadnych śladów użytkowania. Zakupione oprogramowanie, które zsotało zainstalowane nie podlega zwrotowi. Jeśli z zakupionym towarem znajduje się dołączone oprogramowanie i zostało ono zainstalowane także zwrot towaru nie będzie możliwy).
2. Prosimy o odesłanie produktu wraz z oryginalnym opakowaniem, w którym był produkt (lub w opakowaniu zastępczym, chroniącym produkt przed uszkodzeniem).
3. W przesyłce zwrotnej prosimy dołączyć wszystkie elementy, które od nas dostałeś(aś) (dodatkowe akcesoria do produktu, gratisy itd.) W przypadku braku tych elementów, od kwoty zwrotu będzie odliczany koszt doprowadzenia towaru do stanu pierwotnego.
4. Prosimy o umieszczenie w przesyłce oryginalnego dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT) lub innego dokumentu świadczącego o zakupie u nas oraz oświadczenia o odstąpieniu od zawartej umowy kupna - sprzedaży (wzór pisma, http://www.uokik.gov.pl/download.php?id=1216). W przypadku poinformowania o odstąpieniu od umowy za pośrednictwem wiadomości e-mail, również prosimy o dołączenie wniosku do zwracanego przedmiotu (nie jest to jednak konieczne).

Jak mam dokonać zwrotu zakupionego towaru?

1. Jeżeli spełniłeś/aś w/w warunki zwrotu zapakuj bezpiecznie otrzymaną przesyłkę.
2. W przesyłce umieść dowód zakupu i oświadczenie o odstąpieniu od zawartej umowy kupna - sprzedaży (jeśli takie są).
3. Przesyłkę wyślij na nasz adres:
soundstage.pl
ul. Elizy Orzeszkowej 8
22-200 Włodawa
4. W momencie odebrania przez nas Twojej paczki i potwierdzeniu spełnienia w/w warunków zwrotu, na podane konto bankowe przelejemy należność za zakupiony towar - zwrotowi nie podlegają koszty przesyłki do nas. Zwracamy koszta wysyłki do klienta tylko w najtańszej opcji dostawy dostępnej przy zakupie.
Czas rozpatrzenia zwrotu do 14 dni roboczych.

Uwaga! Nie odbieramy przesyłek za pobraniem

Więcej informacji na:
http://www.prawakonsumenta.uokik.gov.pl/prawo-odstapienia-od-umowy/