Amphenol ACPR-BLACK Diecast RCA chinch CZARNY

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Amphenol
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 10,57 zł 13,00 zł

Amphenol ACPR-BLK Diecast RCA (chincz) to niezawodne złącza z pozłacanymi stykami oraz stalową obudową w kolorze czarnym.

Amphenol ACPR Diecast RCA - to profesjonalne złącze RCA/chinch/czincz stosowane w wysokiej jakości systemach audio HiFi.
Styki złącza zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz są pozłacane, ma to zapewnić wyższą czystość przenoszonego sygnału w porównaniu do standardowych metalowych złączy. Złącze zostało tak wykonane aby jak największa powierzchnią przylegało do gniazda a równocześnie tak aby styk był pewny i bez luzów.

Styki złącza zamknięte są w odlewanej ciśnieniowo stalowej obudowie z naniesionym charakterystycznym logo Amphenol. Nie jest to plastik czy zgrzewany z kilku kawałków element nietrwały element.
Obudowa złącza została pomalowana wysokiej jakości farbą co nadaje wtyczce stylowego wyglądu oraz umożliwia oznaczenie kanału. Kolory możemy wybierać między czarnym, czerwonym, białym oraz innych . Bez problemu więc oznaczymy sobie wedle upodobań kanały toru audio w naszym systemie odsłuchowym.
Całość wtyku zakończona jest gumową zagłuszką, również w kolorze złącza. Zagłuszka zapobiega załamywaniu się przewodu wchodzącego do złącza oraz uniemożliwia dostawanie się kurzu i brudu do wnętrza złącza.
Bardzo rzadką cecha złączy RCA jest możliwość ich montażu na przewodach o dużym przekroju. Amphenol jest tu wyjątkiem i jego montaż jest możliwy nawet na dużych przekrojach przewodów (3mm do 7mm) co poszerza znacznie możliwość doboru przewodu audio do montażu z wtyczką.

Główne cechy:

- Stylowe i funkcjonalne wzornictwo.
- Elastyczne zabezpieczenie przewodu (zagłuszka) zabezpieczająca przewód na wejściu do wtyku oraz sam wtyk.
- Wytrzymała stalowa obudowa odlewana ciśnieniowo.
- Pozłacane styki.
- Zaprojektowane do szybkiego i łatwego montażu.

Specyfikacja produktu:
Marka: Amphenol audio
Model: ACPR
Kolor: Czarny
Przekrój kabla: 3 mm - 7 mmm
Rodzaj: wtyk męski RCA
Montaż: Montaż na przewód

Gwarancja: 24 miesiące

link do strony producenta:http://www.amphenolaudio.com/products/rca/cable-connectors/m-series/
Schemat złącza: http://www.amphenolaudio.com/wp-content/uploads/2015/07/55010299000110_ACPR.pdf

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl