YANKEE PS18/90 ZASILACZ 18V 90mA do efektów gitarowych

  • szt.
  • Cena netto: 36,59 zł 45,00 zł
  • Niedostępny

Profesjonalny zasilacz do efektów gitarowych Yankee PS-18/90. Napięcie 18V, prąd 80 mA. Zasilaczem można zasilić 1 efekt. Posiada transformator kształtkowy oraz zabezpieczenie termiczne i zwarciowe.

Firma Yankee produkuje zasilacze do efektów gitarowych od 1999 roku. Mozolnie zdobywane doświadczenie, ciągłe ulepszanie procesu technologicznego oraz korzystanie z najlepszych podzespołów elektronicznych daje pewność, że zasilacze Yankee to najwyższej klasy produkty. Zasilacze Yankee od lat używane są przez zawodowych muzyków polskich jak i z poza naszego kraju. Wystarczy spojrzeć na listę http://www.yankee.net.pl/index.php?id=53

Yankee PS-18/90 z serii standard jest profesjonalnym zasilaczem przeznaczonym dla efektów gitarowych wymagających napięcia stałego 18V.
W zasilaczu zastosowano specjalną konstrukcję oraz podzespoły najwyższej jakości dopasowane do zasilania wymagających idealnie stałego napięcia efektów gitarowych. Dlatego zasilacz Yankee bez problemu zasili nawet najbardziej wrażliwe na zasilanie efekty.

Zasilacz do 1 efektu soundstage.pl Yankee PS-18/120

Model Yankee PS-18/90 to zasilacz, który idealnie sprawdzi się w zasilaniu 1 efektu gitarowego o obciążeniu do 90mA.
Zasilacz ten jest dla tych, którzy potrzebują zasilacza do efektów zajmującego niewiele miejsca w pedalborzdie, łatwego w przenoszeniu, o dużej wydajności a zarazem dużej uniwersalności.
Konstrukcja zasilacza:
Zasilacz to zwarta konstrukcja zamknięta w wytrzymałej obudowie z tworzywa z charakterystycznym logo Yankee, nazwą zasilacza, opisanym maksymalnym prądem obciążenia zasilacza 90mA oraz wartość napięcia 18V DC. Na zasilaczu została także umieszczona informacja o polaryzacji złączy efektów +(o- która jest stosowana w większości efektów gitarowych.

Zasilacz do 1 efektu soundstage.pl Yankee PS-18/120

Zasilacz został wyposażony w diodę sygnalizującą poprawną pracę zasilacza. Po włączeniu zasilacza do zasilania dioda świeci ciągłym zielonym światłem.
Zasilacz zakończony jest przewodem zasilającym o długości około 140 cm. Na końcu kabla zastosowano wtyk zasilający pasujący do większości istniejących efektów na rynku (wymiary złącza ~5mm/~2mm/~1,2mm).

Zasilacz do 1 efektu soundstage.pl Yankee PS-18/120

Oprócz tego zasilacz posiada:
- stabilizatory napięcia, dzięki którym napięcie jest niezależne od wahań napięcia sieci.
- bardzo skuteczny filtr napięciowy składający się między innymi z kondensatorów elektrolitycznych o dużej pojemności zapewniających idealnie czyste napięcie wyjściowe, są również kondensatory filtrujące wysokie harmoniczne sieci, czyli tzw. „piski”,
- zabezpieczenie przeciw zwarciowe zadziała, jeżeli na wyjściu zasilacza wystąpi zwarcie, wówczas zostanie ono odłączone aż do czasu usunięcia przyczyny i zasilacz powróci do normalnego stanu,
- zabezpieczenie przed przegrzaniem jest wysokiej klasy układem odłączającym zasilacz przy przegrzaniu.

Dane techniczne:
- napięcie zasilające - 230V / 50Hz,
- napięcie wyjściowe - 18VDC/90mA,
- polaryzacja - plus na zewnątrz wtyczki,
- temperatura pracy od -15 do + 50 stopni Celsjusza,
W zestawie:
- Zasilacz PS 18/90,
- instrukcja obsługi,
- Karta Gwarancyjna.
Wymiary: ~58/~42/~66 mm (wys/szer/dł)
Waga: około 0,2 kg
Przykładowy sposób połączenia efektów do zasilacza:

Zasilacz do 1 efektu soundstage.pl Yankee PS-18/120
Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl