Adam Hall 7909 XLR wtyczka kątowa męska

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Adam Hall
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 13,82 zł 17,00 zł

Wtyczka XLR (Canon) kątowa męska, metalowa obudowa

Ta wtyczka to alternatywa dla drogich wtyczek XLR kątowych innych producentów złączy. Często zastosowanie wtyku kątowego XLR jest dużo bardziej zasadne niż złącza prostego, ze względu jednak na duży koszt po prostu się ich unika. Wtyczka XLR męska Adam Hall 7909 rozwiązuje ten problem. Można mieć solidne metalowe złącze w niewygórowanej cenie.

Wtyczka AH 7909 XLR (Canon) kątowa męska z metalową obudową chroniącą złącze przed uszkodzeniami mechanicznymi zakończona gumową zagłuszką uniemożliwiającą nadmierne uginanie się przewodu przy złączu (zapobiega łamaniu się przewodu przy wtyczce). Budowa wtyczki pozwala na stosowanie jej  na przewodzie o średnicy od 5 mm do 7 mm (więc w bardzo szerokim zakresie). Połączenie z przewodem wykonuje się poprzez lutowanie.

Bardzo przydatną funkcją tych wtyczek jest możliwość obracania wtyczki w jej osi pod takim kątem w jakim jest nam najwygodniej. Nie zawsze jest możliwość aby wtyczka zakręcała w dół, dlatego we wtyczkach AH 7909 można ją obracać w dół, w górę, na lewo na prawo i w pozycjach pośrednich między nimi.

Specyfikacja techniczna:
Typ: złącze XLR
Ilość pinów: 3
Rodzaj: męska
Montaż na przewodzie: 5-7 mm
Piny złącza: posrebrzane
Montaż: lutowane
Kolory: czarna zagłuszka, złącze kolor srebrny
Materiał: metal, tworzywo sztuczne
Długość: 59 mm
Średnica: 39 x 25 mm
Waga: 0,02 kg

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl