The T.Bone Micscreen LE - osłona/ekran akustyczny

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: t.bone
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 252,02 zł 309,99 zł

The T. Bone MICSCREEN LE - osłona/ekran akustyczny/popfiltr z możliwością montażu na statywie. Do studia, do domu, home recording.

T.Bone Micscreen LE - to mobilny ekran akustyczny idealny do nagrywania wokali, instrumentów w warunkach domowych oraz studyjnych. Łatwy do rozłożenia jak i złożenia. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Ekran za sprawą swojego półkolistego kształtu oraz specjalnie wytłoczonej pianki skutecznie eliminuje podczas nagrywania dźwięki otoczenia, odbicia dźwięku. Dzięki temu bez problemu nagrań wokali czy niektórych instrumentów nagramy w domu czy małym studio a nawet na sali prób.
Ekran posiada specjalny uchwyt, który umożliwi montaż na większości standardowych statywów mikrofonowych. Nie trzeba więc stosować żadnych sztuczek, tworzyć konstrukcji pod ekran. Wystarczy zwykły statyw do mikrofonu.
Nie ma konieczności stawiania dodatkowego statywu na mikrofon, tu także mamy uchwyt na którym można zamocować mikrofon oraz popfiltr.
Na uwagę zasługuje także jakość wykonania samego ekranu, jedyny element z tworzywa to gąbka tłumiąca. Reszta elementów wykonana jest z elementów metalowych. Mimo tego ekran jest lekki i łatwy w użytkowaniu.

Cechy produktu:
- łatwy i szybki do ustawienia i demontażu,
- specjalna konstrukcja świetnie tłumiąca odbicia,
- możliwość regulacji wysokości,
- wykonany z bardzo solidnych materiałów,
- efektowny wygląd.

Specyfikacja produktu:
waga: ~ 3,0 kg,
wymiary: 460 x 265 x 300 mm (szerokość x głębokość x wysokość),
grubość ekranu: 55 mm.