TC Electronic Sentry Noise Gate Efekt do gitary lub basu bramka szumów

 • szt.
 • Cena netto: 467,48 zł 575,00 zł
 • Niedostępny

TC electronic Sentry Noise Gate Wielopasmowa bramka szumów, tryb Hard Gate, technologia TonePrint, True Bypass/ Buffered Bypass, Send/Return loop, zasilanie bateria [9V] lub zewnętrzny zasilacz

Sentry Noise Gate to przepustka do bezszumowego i dynamicznego dźwięku. Najnowocześniejsza wielopasmowa technologia zajmuje się usuwaniem wszelkich szumów i brumów, a dzięki wyjątkowo intuicyjnej konstrukcji będziesz mógł usuwać szumy szybciej niż gra Yngwie Malmsteen. Przejmij kontrolę i ciesz się ciszą!

 • Najnowocześniejsza wielopasmowa bramka szumów,
 • Tryb Hard-Gate do natychmiastowego usuwania szumów,
 • Obsługa funkcji TonePrint.

Jesteś wolny od szumu
Technologia wielopasmowa w Sentry Noise Gate zawiera w tej chwili jeden z najbardziej zaawansowanych algorytmów do usuwania szumu. Pozwala ona skupić się na precyzyjnie określonych częstotliwościach i szybkim usunięciu szumu z sygnału, kiedy przestajesz grać, bez wpływu na Twoje podstawowe brzmienie. Skutek? Najpłynniejsza i najbardziej naturalna redukcja szumu, jaką kiedykolwiek słyszałeś. W tym trybie Sentry Noise Gate jest jak powietrze, którym oddychamy. Nie zauważasz jej, ale nie możesz bez niej żyć!

Jak makiem zasiał
Sentry Noise Gate ma także klasyczny tryb Hard-Gate, którego można użyć do efektu natychmiastowego wycinania szumu. Przejdź w jednej chwili z ekstremalnej ściany dźwięku do totalnej ciszy, tylko po to by Twój potężny riff ponownie uderzył z niespotykaną siłą w niczego niespodziewającą się publiczność. Z bramką Sentry Noise Gate Twoje riffy będą zawsze wybrzmiewać z potężnym majestatem!

Zrób pętlę 
Normalnie umieściłbyś bramkę po przesterze. Niestety, czasami szum pochodzący z przesteru jest tak głośny, że uniemożliwia naturalne wybrzmiewanie Twoje gitary przed zamknięciem bramki, co zabija dynamikę gry. Dzięki pętli Send/Return w Sentry Gate możesz podłączyć gitarę bezpośrednio do bramki, a szumiące efekty umieścić w pętli. W ten sposób bramka jest wyzwalana bezpośrednio przez sygnał gitary, ale zamykana po najbardziej szumiących efektach, w celu uzyskania najbardziej naturalnego bramkowania. Ewentualnie możesz użyć pętli jako pętli sterującej [sidechain] dla jeszcze większej kreatywności, w taki sposób, że np. bęben basowy lub inny sygnał będzie sterował otwieraniem i zamykaniem bramki w rytm Twojej muzyki.

TonePrint – przekształć tę bramkę
Dla wszystkich lubiących dłubanie w ustawieniach oraz dla poszukiwaczy brzmień – to tu dzieje się magia! Dzięki darmowemu programowi TonePrint Editor możesz ustawić własną bramkę z wyjątkową precyzją, tak aby idealnie odpowiadała Twojemu sprzętowi i Twoim potrzebom. A poza tym dzięki darmowej aplikacji TonePrint App, udostępniającej Ci brzmienia preferowane przez profesjonalistów, możesz także ładować ustawienia specjalnie stworzone przez kilka największych nazwisk w rockowym świecie. Bramy brzmieniowego raju stoją otworem!

Przepustka za kulisty – Pełen dostęp
Eliminacja niechcianego szumu nigdy nie była prostsza niż z Sentry Noise Gate. Przyjrzyjmy się narzędziom, które zastąpią szum brzmieniem, dynamiką i radością.

Mini przełącznik
Przełączaj się jednym pstryknięciem pomiędzy bardzo naturalną bramką wielopasmową, klasyczną bramką Hard-Gate i bramką o wielu możliwościach ustawień TonePrint.

Threshold
Określa poziom dźwięku, przy którym bramka się zamyka. Przy niższym ustawieniu przedostaje się mniej szumu i na odwrót. Znajdź idealne ustawienia dla siebie i jazda!

Decay
Reguluje długość otwarcia bramki. Niższe ustawienie zamknie bramkę natychmiast, zaś wyższe ustawienie skutkuje bardziej naturalnym zanikaniem dźwięku. Pamiętaj, że to Ty „stoisz na bramce” i Ty decydujesz!

Damp
Reguluje, o ile decybeli Twój sygnał jest tłumiony, kiedy jest włączana bramka. Maksymalne ustawienie zatrzaśnie bramkę całkowicie, natomiast niższe ustawienie pozostawi bramkę lekko uchyloną, zapewniając bardziej naturalne rezultaty.

Pętla Send/Return
Podłącz swoje szumiące efekty [np. distortion] do pętli Send/Return, by uzyskać najlepsze i najbardziej naturalne bramkowanie z możliwych. Możesz także podłączyć do niej inne instrumenty [np. stopę perkusji] i uzyskać fajne i kreatywne efekty bramkowania w technice sidechain.

True Bypass 
Bramka Sentry Noise Gate została stworzona, aby Twoje „ja” błyszczało w Twojej grze. Jej konstrukcja True Bypass zapewnia brak podbarwiania brzmienia, dzięki czemu pozwala błyszczeć Twojemu brzmieniu bez żadnej straty w górnym paśmie.

Sentry Noise Gate – Podsumowanie

 • Najnowocześniejsza wielopasmowa bramka szumów,
 • Tryb Hard-Gate do natychmiastowego usuwania szumów,
 • Obsługa TonePrint – dla mnóstwa sygnowanych i dostosowywanych indywidualnie efektów,
 • Pętla Send/Return,
 • True Bypass lub bufor,
 • Kompaktowa forma,
 • 9V DC/100mA,
 • Podzespoły wysokiej jakości,
 • Konstrukcja przygotowana na trasę.