TC Electronic HyperGravity Compressor Efekt do gitary lub basu

  • szt.
  • Cena netto: 467,48 zł 575,00 zł

TC electronic HyperGravity Compressor Nowoczesny kompresor wielopasmowy o studyjnej jakości, tryb Vintage do klasycznej kompresji, obsługa funkcji TonePrint

HyperGravity Compressor to brakujące ogniwo, które przekształci Twoje brzmienie z dobrego we wspaniałe. Ma co najmniej 3 niesamowite tryby kompresji, w tym:

  • najnowocześniejszy kompresor wielopasmowy,
  • kompresor w stylu vintage
  • nieskończone kombinacje kompresji dzięki funkcji TonePrint.

HyperGravity Compressor jest kluczem do uzyskania pożądanego profesjonalnego brzmienia z wyrównaną dynamiką. Włącz go i przygotuj się na to, że będziesz błyszczeć!

  • Kompresor wielopasmowy o studyjnej jakości,
  • Tryb Vintage do klasycznej kompresji typowej dla efektów w kostce,
  • Obsługa funkcji TonePrint.

Kompresuj bez kompromisów
Bardzo zaawansowany algorytm wielopasmowej kompresji w HyperGravity Compressor to dokładnie ten sam algorytm, który można znaleźć w dziele sztuki produkcji studyjnej – Systemie 6000 –narzędziu do regulacji dynamiki, preferowanym przez najlepszych producentów od ponad 10 lat. Ten najlepszy technologicznie silnik dodaje kompresję idealnie dostosowaną do góry, środka i dołu pasma. Zapewnia to wyjątkowo transparentną i ostatecznie bardziej muzyczną kompresję niż ta, którą można osiągnąć przy pomocy kompresorów jednopasmowych. Pozwala na dodanie lekkiego blasku lub ekstremalnie ograniczonej dynamiki i wszystkiego pomiędzy, bez kompromisów w stosunku do Twojego oryginalnego brzmienia.

Wyciśnij trochę fajnego brzmienia
Przeskocz do tych oldschoolowych skompresowanych brzmień minionych lat, włączając ciepło brzmiący tryb Vintage w HyperGravity Compressor. Uzyskasz różne skompresowane brzmienia, o które Ci zawsze chodziło, oraz dodatkową prezencję, związaną z działaniem klasycznych kompresorów, którą wszyscy znamy i lubimy. Idealny do „perkusyjnych” brzmień country, zwartego funku lub pięknych, długo wybrzmiewających dźwięków w stylu Gilmoura. 

TonePrint – indywidualnie dostrojona kompresja
Dzięki naszej technologii TonePrint możesz wreszcie wyzwolić potencjał drzemiącego w Tobie maniaka kompresji. Darmowy program TonePrint Editor i bogactwo jego parametrów pozwala Ci na całkowite dostosowanie brzmienia kompresji do Twoich upodobań. A jeśli wolisz polegać na mądrości innych, też mamy na to sposób. Dzięki darmowej aplikacji TonePrint App możesz przesłać do efektu brzmienia kompresji ustawione specjalnie przez najlepszych muzyków. Czas uwolnić wymarzone brzmienia tkwiące w Twojej głowie!

Wstęp za kulisy – pełen dostęp
HyperGravity Compressor to kamień milowy dla kompaktowych kompresorów w formie kostki. Zagłębmy się w szczegóły, aby troche lepiej poznać Twoje nowe ulubione narzędzie do kształtowania brzmienia.

Mini 
Przełącznik umożliwia natychmiastowe przejście od bardzo transparentnego brzmienia do klasycznego „zgniatania”, możesz też włączyć tryb TonePrint, aby precyzyjnie dostosować kompresję do swoich potrzeb.

Sustain 
Określa poziom dodawanej kompresji. Ustaw w pozycji maksymalnej, aby uzyskać ekstremalnie skompresowane brzmienie z niekończącym się wybrzmiewaniem. Ustaw go niżej, aby dodać minimalną kompresję, idealną do czystych partii rytmicznych.

Attack
Określa prędkość dodawania efektu pełnej kompresji. Ustaw go nisko do superszybkiej gry techniką chicken-pickin lub w pozycji maksymalnej, aby uzyskać bardziej otwarte i dynamiczne brzmienie.

Level
Reguluje ogólny poziom sygnału. Ustaw go na poziomie neutralnym, aby uzyskać bardziej dyskretny efekt, lub ustaw w pozycji maksymalnej, aby uzyskać ogromne podbicie poziomu, sprawiające, że twoje solówki będą śpiewne jak nigdy wcześniej.

Blend
Reguluje proporcje pomiędzy sygnałem nieprzetworzonym i skompresowanym. Ustaw go w pozycji maksymalnej dla uzyskania bardzo mocnej kompresji lub ustaw niżej, aby dodać trochę blasku i prezencji.

True Bypass HyperGravity
Compressor został stworzony, aby Twoje „ja” błyszczało w Twojej grze. Jego konstrukcja True Bypass zapewnia brak podbarwiania brzmienia, pozwalając błyszczeć Twojemu brzmieniu bez żadnej straty w górnym paśmie.