TC Electronic Ditto Looper X2 Efekt do gitary lub basu

  • szt.
  • Cena netto: 532,52 zł 655,00 zł
  • Niedostępny

TC electronic Ditto Looper X2 Looper gitarowy, funkcja Undo/Redo, czas pętli 5 minut, Backing Track, mono+stereofoniczne wejście i wyjście

Jeżeli coś jest tego warte, trzeba to powtórzyć!
Kolejny, wielki krok w świecie looperów!

Pętle przyszłości
Oryginalny Ditto Looper, jak żaden inny efekt, rozbudził w gitarzystach żądze zapętlenia dźwięków. W końcu pojawił się doskonale brzmiący, prosty w obsłudze looper, zaprojektowany specjalnie dla gitarzystów. Czego można chcieć więcej? A jednak! Co powiesz na powtórkę i powstały na bazie pierwotnego ideału efekt wyposażony w nowe funkcje?
• Specjalny przełącznik nożny dla funkcji Stop,
• Efekty loopera: Stop, Reverse i Half Speed [stop, odtwarzanie w odwrotną stronę i o połowę wolniej],
• Import i eksport pętli oraz podkładów z muzyką.

Zaczynamy od początku
Gitarzyści naprawdę polubili Ditto Looper. Efekt prosty w obsłudze i wyposażony w funkcje przydatne gitarzystom, true-bypass, układ analog dry-through, 5-minutowy czas zapętlenia, nieskończoną liczbę nakładek i brzmienie wysokiej jakości - to spodobało się gitarzystom z całego świata. Po co więc grzebać w czymś, co zostało dobrze zrobione w za pierwszym razem?

Historia się powtarza
W wyniku ogromnej popularności efektów typu looper, także za sprawą Ditto Loopera, gitarzyści poprosili o więcej takich efektów! A projektanci z TC Electronic kochają efekty i chcą, by ich urządzenia były jak najbardziej funkcjonalne. Ditto Looper X2 pozwala odtwarzać pętle do tyłu, o połowę wolniej, lub tak i tak jednocześnie. Dzięki temu twój występ raz może zabrzmieć delikatnie, a innym razem wprawić publiczność w osłupienie i przyprawić o opad szczęki. Obie wersje zdarzeń są jak najbardziej wskazane.

Nie zatrzymuj się, póki nie masz dosyć
Jeśli kiedykolwiek próbowałeś grać występy na żywo z looperem wiesz, jak ważne jest, aby zatrzymać pętlę dokładnie wtedy, kiedy trzeba. Do Ditto X2 pozwala wykorzystać przycisk FX jako dedykowany przełącznik obsługujący funkcje stop, co pozwoli ci zawsze i bez problemu zatrzymać się z pełną gracją.

Uwolnij umysł
Twoje pętle są odbiciem ciebie. Trzymanie ich, uwięzionych w małym pudełku nie ma sensu. Teraz możesz swobodnie przerzucić swoje pętle do komputera i przetwarzać w programie wielośladowym. Możesz także załadować loopy, a nawet podkłady z muzyką do kostki i zabierać ze sobą na koncerty.

Idziemy na jam?
Efekt looper to idealny partner dla jammującego muzyka. Jest jak zdyscyplinowany gitarzysta rytmiczny, którego nigdy nie nudzi granie w kółko akordów, stylowych riffów czy akompaniamentu bluesowego w układzie I-IV-V. Aby zainspirować cię jeszcze mocniej do ćwiczeń, w komplecie otrzymasz jedne z najlepszych podkładów muzycznych od JamTrackCentral. Ścieżki są profesjonalnie nagrane, zawierają solówki najlepszych gitarzystów i - to jest najlepszy fragment - otrzymujesz je za darmo przy zakupie Ditto X2.

Twoje brzmienie w 100%
Cenisz swoje brzmienie, więc twórcy efektów TC Electronic też je cenią odpowiednio projektując urządzenia. O jakość dźwięku możesz być spokojny. Kostka Ditto X2 ma zoptymalizowany headroom i układ True Bypass gwarantujący, że twoje brzmienie pozostanie takie samo, bez utraty jakości. Czy Ditto X2 jest włączony czy wyłączony, dzięki układowi Analog-Dry-Through kostka przepuszcza twój, jakże cenny analogowy sygnał w niezmienionej postaci.

Wszystko, czego pragniesz
Jeśli oryginalny Ditto Looper był rozgrzewką w pierwszym secie, Ditto Looper X2 można nazwać biletem na turniej wielko-szlemowy. To ekstra urządzenie stało się jeszcze bardziej ekstra, nawet dla tych, co nie znają się na sporcie. Zobacz listę wszystkich możliwości efektu, a przekonasz się, o co konkretnie chodzi.

Stworzony przez gitarzystów - dla gitarzystów
Ditto Looper X2 ma najlepsze cechy oryginalnego Ditto Loopera, i nowe funkcje zaprojektowane specjalnie dla gitarzystów. Jest prosty, zapewnia masę zabawy i świetne brzmienie.

Nieprzyzwoicie łatwe zapętlanie
Interfejs użytkownika w Ditto Looperze X2 jest prosty i tak przejrzysty, że możesz skupić się na grze i występach.

True bypass i Analog-Dry-Through
Ach tak, o tych układach też trzeba coś wspomnieć. Najogólniej mówiąc, zapobiegają podbarwieniu sygnału i gwarantują, że sygnał z gitary przepływa przez efekt w niezmienionej postaci.

Czas zapętlenia - 5 minut
Wystarczy, aby odegrać Eruption, Dwa razy!

Funkcja Undo/Redo - kasowanie i przywrócenia ostatniego nagrania
Wyciszaj partie i przywołuj je ponownie - występy staną się przez to dużo ciekawsze.

Nieskończona liczba nakładek
Nieskończona. To sporo. Prędzej skończą ci się pomysły nim Ditto Looper X2 powie że ma dość.

Brzmienie najwyższej jakości
Audiofilskie brzmienie w najlepszej, nieskompresowanej formie 24-bitowej. Znawcy tematu twierdzą, że to naprawdę wysoka jakość. Nawet lepsza niż z CD. Tak, Ditto Looper X2 brzmi znakomicie.

Dedykowany przełącznik dla funkcji Stop/Clear
To rozwiązanie było życzeniem społeczności gitarowej - 
a teraz jest faktem.

Loop FX
Możesz odtworzyć pętle w odwrotnym kierunku albo zwolnić ich tempo o połowę, tworząc w ten sposób ciekawe partie, budując napięcie… ale zaraz, to chyba Ty jesteś muzykiem? Na pewno szybko znajdziesz sposób, jak maksymalnie wykorzystać te funkcje w SWOICH utworach.

Import/eksport pętli do komputerów PC i Mac
To sprawia, że Ditto Looper X2 stał się naprawdę uniwersalny. Załaduj swoje, równo docięte pętle przed koncertem, korzystaj z podkładów i łatwo przenoś swoje loopy do ulubionego programu DAW, aby… zrobić z nimi wszystko, co tam robisz w programie DAW.

Backing Track
Możliwość odtwarzania podkładów z muzyką bezpośrednio z Ditto Loopera X2, zamiast z innego sprzętu, to niesłychane ułatwienie w życiu każdego muzyka. Kiedy swoje podkłady masz bezpośrednio pod stopą, ćwiczenia stają się przyjemniejsze, a występy dużo łatwiejsze.

Stereofoniczne wejście i wyjście
Kolejna funkcja, o którą prosili użytkownicy - twoje pętle będą dużo ładniejsze i szersze

DANE TECHNICZNE

Ditto Looper X2 - najważniejsze informacje
• Looper gitarowy - stworzony dla gitarzystów przez gitarzystów,
• Wyjątkowo łatwe zapętlanie dźwięków,
• Układy True bypass i Analog-Dry-Through,
• Maksymalny czas pętli - 5 minut,
• Undo/Redo - kasowanie i przywrócenia ostatniego nagrania,
• Nieskończona liczba nakładek,
• Najwyższa, audiofilska jakość brzmienia - dźwięk w nieskompresowanej formie 24-bitowej,
• Dedykowany przełącznik dla funkcji Stop/Clear,
• Loop FX [Reverse i ½ prędkości],
• Import/eksport loopów do komputerów PC i Mac,
• Backing Track – odtwarzanie podkładów do ćwiczeń lub na koncertach,
• Stereofoniczne wejście i wyjście.