MILLENIUM MDT5S-PRO Stołek do perkusji z oparciem

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Millenium
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 324,39 zł 399,00 zł

Millenium MDT5S-Pro - stołek do perkusji z oparciem, obrotowy, motocyklowe siedzisko.

Millenium MDT5S Pro - to stołek dla perkusisty z regulacją wysokości oraz oparciem na plecy. Stołek stworzony z myślą o muzykach spędzających długie godziny na graniu, ćwiczeniu, koncertowaniu, którzy cenią sobie wygodę i komfort użytkowania sprzętu.

Podstawą stołka są trzy podwójnie wzmocnione nóżki zakończone gumowymi osłonami, które zapobiegają przesuwaniu się stołka w trakcie gry. Podobnie jak w większości stołków perkusyjnych nogi są składane, po złożeniu podstawa stołka zajmuje mało miejsca co znakomicie ułatwi transport i przechowywanie. Rozstawione nogi stołka blokujemy jedną śrubą, motylek umieszczony w podstawie korpusu stołka. Dzięki zastosowaniu motylka, nogi stołka łatwo skręcić i rozkręcić bez używania dodatkowych kluczy lub siłowania się z niepraktycznymi śrubami.

Dodatkowo aby nadać stołkowi efektowny wygląd i zapewnić ochronę przed czynnikami zewnętrznymi (korozja itd.) pochromowano jego elementy. Aby osiągnąć dużą wytrzymałość stołka a zarazem zniwelować ciężar nogi stołka są wzmocnione podwójnymi stalowymi prętami. Pozytywnie wpłynęło to także na łatwość składania stołka.

Jedną z ważniejszych rzeczy oprócz samej podstawy jest siedzisko. Tu również mamy solidne siedzisko w kształcie siodła motocyklowego, które dodatkowo jest wyprofilowane. Siedzisko jest duże, zapewni więc stabilną pozycję podczas grania nawet osobom o dużej dynamice ruchów. Siedzisko nie jest ani zbyt twarde ani zbyt miękkie, dzięki temu nawet kilkugodzinne granie nie będzie problemem, należy jednak pamiętać, że nie jest to fotel i oglądanie tv czy siedzenie przy komputerze nie powinno być stosowane. Wykończone jest skórą ekologiczną w kolorze czarnym solidnie dopasowaną i zaszytą na siedzisku.

Tą wersję stołka wyposażono także w oparcie. Świetna rzecz dla tych którzy potrzebują wsparcia dla kręgosłupa i lubią grać opierając kręgosłup.

Oparcie jest odłączane od siedziska, można więc używać stołka także bez oparcia. Wówczas mamy stołek bez oparcia. Jeśli zechcemy powrócić do oparcia to wystarczy je ponownie założyć. Cecha ta ułatwia także transport stołka i magazynowanie, wszystko można złożyć dzięki czemu po złożeniu stołek zajmuje dużo mniej miejsca niż po rozłożeniu.

Stołek jest zaopatrzony w regulację wysokości, dzięki temu każdy może dostosować wysokość stołka do własnych potrzeb. Regulacja jest prosta i szybka. Pod siedziskiem umieszczono uchwyt śrubę oraz motylek, którym regulujemy wysokość stołka. Aby opuścić lub podnieść siedzisko wystarczy odpowiednio poluzować śruby a po regulacji je zakręcić.

Minimalna wysokość siedziska od ziemi to około 52 cm a maksymalna to około 65 cm (mierząc od podłoża do górnej części siedziska).

Jest to jeden z lepiej wyposażonych stołków dla perkusistów w tej klasie cenowej. Mimo niskiej ceny produkt jest solidnie wykonany, zarówno pod względem wytrzymałości elementów jak i wygody użytkowania samego stołka. Przeznaczony dla osób o wadze do 100 kg.

Gwarancja: 24 miesiące

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl