MILLENIUM DT-902 Stołek do perkusji

  • szt.
  • Cena netto: 373,98 zł 460,00 zł

Stołek perkusyjny - 3 podwójnie wzmocnione nóżki, efektowny wygląd, stal chromowana, wygodne szerokie wyprofilowane siedzisko (w kształcie siodła motocykowego) z welurowym czarnym wykończeniem zapobiegającym ślizganiu się. Wysokość regulowana, regulacja na śrubie obrotowej, minimalna wysyokość: 48cm - maksymalna wysokość: 65cm.

Stołek perkusyjny Millenium - to stołek dla perkusisty z regulacją wysokości oraz wygodnym siedziskiem. Stołek stworzony z myślą o muzykach spędzających długie godziny na graniu, ćwiczeniu, koncertowaniu, którzy cenią sobie wygodę i komfort użytkowania sprzętu.
Jest to jeden z niewielu stołków do perkusji, który ma bardo korzystny stosunek ceny do jakości.
Budowa stołka:
Podstawą stołka są trzy podwójnie wzmocnione nóżki zakończone gumowymi osłonami, które zapobiegają przesuwaniu się stołka w trakcie gry. Podobnie jak w większości stołków perkusyjnych nogi są składane, po złożeniu podstawa stołka zajmuje mało miejsca co znakomicie ułatwi transport i przechowywanie. Rozstawione nogi stołka blokujemy jedną śrubą, motylek umieszczony w podstawie korpusu stołka. Dzięki zastosowaniu motylka, nogi stołka łatwo skręcić i rozkręcić bez używania dodatkowych kluczy lub siłowania się z niepraktycznymi śrubami.
Dodatkowo aby nadać stołkowi efektowny wygląd i zapewnić ochronę przed czynnikami zewnętrznymi (korozja itd.) pochromowano jego elementy. Aby osiągnąć dużą wytrzymałość stołka a zarazem zniwelować ciężar nogi stołka są wzmocnione podwójnymi stalowymi prętami. Pozytywnie wpłynęło to także na łatwość składania stołka.
Jedną z ważniejszych rzeczy oprócz samej podstawy jest siedzisko. Tu również mamy solidne siedzisko w kształcie siodła motocyklowego, które dodatkowo jest wyprofilowane. Siedzisko jest duże, zapewni więc stabilną pozycję podczas grania nawet osobom o dużej dynamice ruchów. Siedzisko nie jest ani zbyt twarde ani zbyt miękkie, dzięki temu nawet kilkugodzinne granie nie będzie problemem. Boki oraz tył siedziska wykończony jest skórą ekologiczną w kolorze czarnym solidnie dopasowaną i zaszytą na siedzisku.
Samo siedzisko pokryte jest welurowym materiałem, który zapewnia wysoki komfort użytkowania stołka, zapobiegnie zsuwaniu się z siedziska oraz nadaje efektowny wygląd.
Stołek jest zaopatrzony w regulację wysokości, dzięki temu każdy może dostosować wysokość stołka do własnych potrzeb. Regulacja jest prosta i szybka. Wystarczy okręcać siedzisko wokół własnej osi. Osią stołka jest nagwintowany mocny pręt stalowy, dzięki temu mamy łatwą regulację wysyokości, możliwość swobodnego obracania się. Stołek także dzięki temuwytrzyma nawet bardzo ciężkich perkusistów.
Minimalna wysokość siedziska od ziemi to około 46 cm a maksymalna to około 65 cm (mierząc od podłoża do górnej części siedziska).

Jest to jeden z lepiej wyposażonych stołków dla perkusistów w tej klasie cenowej. Mimo tak dobrej ceny produkt jest solidnie wykonany, zarówno pod względem wytrzymałości elementów jak i wygody użytkowania samego stołka.

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl