Hercules GS 402 BB Statyw pod gitarę elektryczną i basową/bass

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Hercules
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 85,37 zł 105,00 zł

Mini statyw pod gitarę elektryczną oraz basową Hercules 402BB  z pokrowcem.

Hercules GS 410 BB to składany stojak/statyw pod gitarę elektryczną lub gitarę basową/bass. Statywy marki Hercules są wygodne, niezawodne, solidne, wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów a zarazem lekkie. Produkcja ich oparta jest na najwyższych standardach oraz kontroli jakości.
Zamysł powstania tych statywów opierał się na stworzeniu takiego statywu, który będzie lekki, mały, łatwy do składania a zarazem trwały. Udało się to w 100%
Podstawa statywu to składany trójnóg, nogi jaki i cały statyw (przegub, pałąk podpierający gitarę w pionie oraz rączki na gitarę) są wykonane z grubego aluminium. Nie ma więc obaw o to,że przy upadku jakiś element pęknie czyniąc statyw bezużytecznym. Nogi statywu są zakończone gumowymi nakładkami uniemożliwiającymi przesuwanie się statywu a pałąk utrzymujący gitarę w pionie oraz rączki na gitarę są zabezpieczone specjalnym materiałem chroniącym instrument przed zarysowaniem gdy umieszczony jest w statywie.
Wszystkie nogi (za wyjątkiem tylnej), pałąk, rączki na gitarę są składane, po złożeniu statyw zajmuje bardzo mało miejsca 282 mm x 105 mm x 100mm, jest to niewątpliwa zaleta dla tych którzy często się przemieszczają z instrumentem. Statyw po złożeniu jest tak mały, że powinien się zmieścić nawet do pokrowca na gitarę.
Uchwyty na gitarę (ramiona/rączki) mają szerokość dopasowaną do gitar elektrycznych co wystarcza na niemalże każdą gitarę elektryczną czy basową. Końce ramion są wygięte do góry co uniemożliwia instrumentowi wysunięcie się ze statywu. Specjalna pianka którą wykończone są ramiona dodatkowo niemożliwa samoczynne przesuwanie się instrumentu.
Nie ma też obawy o stabilność statywu a tym samym bezpieczeństwo instrumentu, nogi i pałąk są blokowane w przegubie zaciskami kulowymi, dzięki nim statyw nie tylko łatwo złożyć i rozłożyć ale też nie ma możliwości aby samoczynnie nam się złożył gdy stoi w nim instrument.
Do statywu dołączony jest praktyczny pokrowiec.
 
Specyfikacja techniczna:
Wysokość: 310 mm (12.2”)
Waga: 0.9 kg (1.9 lbs.)
Promień podstawy: 230 mm (9.0 ")
Maksymalne obciążenie: 15 kg (33 lbs.)
Rozmiar po złożeniu: 282 mm x 105 mm x 100 mm (11.1 "x 4.1" x 3.9 ")
Długość uchwytu gitary: 65 mm (2.6")
Pokrowiec w zestawie
Rękojmia/gwarancja: 24 miesiące
Link do strony producenta: http://herculesstands.com/us/products/fretted-and-bowed-instrument/guitar/single-stands/gs402bb/

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl