Hercules GS 401 BB Statyw pod gitarę akustyczną

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Hercules
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 85,37 zł 105,00 zł

Mini statyw pod gitarę akustyczną Hercules 401BB. Solidny, wytrzymały oraz łatwy do spakowania i przenoszenia, pokrowiec w komplecie.

Hercules GS 410 BB to składany stojak/statyw pod gitarę akustyczną lub elektroakustyczną. Statywy marki Hercules są wygodne, niezawodne, solidne, wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów a zarazem lekkie. Produkcja ich oparta jest na najwyższych standardach oraz kontroli jakości.
Zamysł powstania tych statywów opierał się na stworzeniu takiego statywu, który będzie lekki, mały, łatwy do składania a zarazem trwały. Udało się to w 100%
Podstawa statywu to składany trójnóg, nogi jaki i cały statyw (przegub, pałąk podpierający gitarę w pionie oraz rączki na gitarę) są wykonane z grubego aluminium. Nie ma więc obaw o to,że przy upadku jakiś element pęknie czyniąc statyw bezużytecznym. Nogi statywu są zakończone gumowymi nakładkami uniemożliwiającymi przesuwanie się statywu a pałąk utrzymujący gitarę w pionie oraz rączki na gitarę są zabezpieczone specjalnym materiałem chroniącym instrument przed zarysowaniem gdy umieszczony jest w statywie.
Wszystkie nogi (za wyjątkiem tylnej), pałąk, rączki na gitarę są składane, po złożeniu statyw zajmuje bardzo mało miejsca 282 mm x 105 mm x 100mm, jest to niewątpliwa zaleta dla tych którzy często się przemieszczają z instrumentem. Statyw po złożeniu jest tak mały, że powinien się zmieścić nawet do pokrowca na gitarę.
Uchwyty na gitarę (ramiona/rączki) mają szerokość 140 mm co wystarcza na niemalże każdą gitarę akustyczną i elektroakustyczną. Końce ramion są wygięte do góry co uniemożliwia instrumentowi wysunięcie się ze statywu. Specjalna pianka którą wykończone są ramiona dodatkowo niemożliwa samoczynne przesuwanie się instrumentu.
Nie ma też obawy o stabilność statywu a tym samym bezpieczeństwo instrumentu, nogi i pałąk są blokowane w przegubie zaciskami kulowymi, dzięki nim statyw nie tylko łatwo złożyć i rozłożyć ale też nie ma możliwości aby samoczynnie nam się złożył gdy stoi w nim instrument.
Do statywu dołączony jest praktyczny pokrowiec.


Specyfikacja techniczna:

Wysokość: 310 mm (12.2”)
Waga: 1.0 kg (4.2 lbs.)
Promień podstawy: 260 mm (10.2")
Maksymalne obciążenie: 15 kg (33 lbs.)
Rozmiar po złożeniu: 282 mm x 105 mm x 100mm (11.1” x 4.1” x 3.9")
Szerokość uchwytu gitary: 140 mm (5.5")
Rękojmia/gwarancja: 24 miesiące
Link do strony producenta: http://herculesstands.com/us/products/fretted-and-bowed-instrument/guitar/single-stands/gs401bb/

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl