Przewód gitarowy Jack prosty/jack prosty SOMMER CABLE SCN VINTAGE Blue [HI-END]

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Soundstage.pl
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • Cena netto: 61,79 zł 76,00 zł

Przewód wykonany na bazie profesjonalnego Hi-Endowego kabla firmy SOMMER CABLE SC CLASSIQUE dający ciepły jasny i pełny dźwięk nawiązujący do brzmienia lat 60-tych. 100 % ekranowania.  Wymiar zewnętrzny - 7.0 mm.

Przewód gitarowy wykonany na bazie profesjonalnego Hi-Endowego kabla firmy SOMMER CABLE SC-CLASSIQUE, dający ciepły, jasny i pełny dźwięk nawiązujący do brzmienia lat 60-tych oraz zapewniający 100 % ekranowanie. Przewód jest zakończony monofonicznymi wykami typu "duży jack" firmy NEUTRIK ze złoconymi stykami. Wtyki Neutrika, mocne, solidne za sprawą zastosowania do jego budowy osłony wykonanej z elementów metalowych.

PRZEWODY NASZEJ PRODUKCJI SĄ WYKONYWANE RĘCZNIE [HAND-MADE]!

Wykorzystując nasze długoletnie doświadczenie muzyczne zestawiamy przewód wraz z wtykami tak, aby osiągnąć najlepsze brzmienie w dobrej cenie.
Najstarsze z wykonanych przez nas przewodów pracują bezawaryjnie, z powodzeniem w muzyce już od ponad 5 lat. Składa się na to zarówno solidność wykonania jak i użyte materiały do wykonania gotowego przewodu.

WTYKI SĄ LUTOWANE WYSOKIEJ JAKOŚCI CYNĄ Z DOMIESZKĄ SREBRA

Główne cechy:

 • Ciepły, jasny i pełny dźwięk nawiązujący do brzmienia lat 60-tych.
 • 100% ekranowany dzięki podwójnej ochronie przewodnika, połączeniu gęstej miedzianej spirali oraz dodatkowego ekranu z gąbczastego, lakierowanego polietylenu.
 • Atrakcyjny wygląd dzięki zastosowaniu dodatkowej powłoki z tkaniny.
 • Zakończony wtyczkami znakomitej firmy NEUTRIK ze złoconymi stykami.
 • Profesjonalne technologie w bardzo dobrej cenie.
 • Lutowany wysokiej jakości cyną z domieszką srebra.

Przewód:

CLASSIQUE to absolutnie HIGH-END-owy kabel dedykowany dla gitarzystów, basistów oraz klawiszowców. Dzięki niemu Twoje brzmienie nabierze pazura lat 60-tych, stanie się bardziej tłuste i cieplejsze zapewniając niesamowitą przyjemność z grania na swoim instrumencie.
Choć wyglądem może przypominać stary, wysłużony kabel to powstaje przy użyciu najnowszej technologii. Sercem jego jest 28 giętkich, miedzianych "nitek" (28 x 0,15 mm2) uformowanych w jedną żyłę o średnicy 0,5 mm.
Przewodnik kabla jest izolowany poprzez zastosowanie gąbczastego, lakierowanego polietylenu oraz gęsto splątanej, ocynowanej miedzi, dzięki czemu uzyskano 100 % ekranowanie od zakłóceń zewnętrznych.
Taka budowa przewodu daje mu bardzo niską impedancję żyły: < 40 Ohm/1km, oraz bardzo niską pojemność między przewodnikiem a ekranem 80pF/1km zapewniając minimalne straty sygnału nawet przy długich odcinkach kabla.
Na zewnątrz przewód posiada przyciągającą wzrok dodatkową powłokę z tkaniny nadającą mu stylistykę vintage (lub oldschool).
W tej wersji przewód Sommer Classique oferujemy kolor:

- niebiesko/czarny.


Wtyki:

Dla zapewnienia minimalnych strat i doskonałego kontaktu na powierzchni styku w gniazdach, końcówki kabla zakończone są wtykami znakomitej firmy NEUTRIKze złoconymi stykami.

Specyfikacja techniczna:

Przewód: Sommer Cable SC-CLASSIQUE
Wtyki: NEUTRIK
Wymiar zewnętrzny przewodu: 7,0 mm 

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl