SOMMER CABLE SCN-GOLD [HI-END] przewód gitarowy Jack prosty

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Soundstage.pl
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • Cena netto: 57,72 zł 71,00 zł

Przewód wykonany na bazie kultowego, cieszącego się uznaniem gitarzystów oraz basistów na całym świecie profesjonalnego kabla firmy SOMMER CABLE SC SPIRIT XXL. Przewód dający krystalicznie czysty i neutralny dźwięk, znakomite odwzorowanie sygnałów impulsowych oraz 100 % ekranowania. Wymiar zewnętrzny - 6.8 mm.

Przewód instrumentalny przeznaczony do gitar elektrycznych, akustycznych oraz basowych, wykonany na baziekultowego i od lat cieszącego się uznaniem muzyków na całym świecie Hi-Endowego kabla firmy SOMMER CABLE SC-SPIRIT XXL, charakteryzujący się krystalicznie czystym i neutralnym dźwiękiem, znakomitym odwzorowaniem  sygnałów impulsowych oraz zapewniający 100 % ekranowanie. Przewód jest zakończony wysokiej jakości monofonicznymi wykami typu "duży jack" firmy NEUTRIK ze złoconymi stykami w tym jedna kątowa.

PRZEWODY NASZEJ PRODUKCJI SĄ WYKONYWANE RĘCZNIE [HAND-MADE]! Wykorzystując nasze długoletnie doświadczenie muzyczne zestawiamy przewód wraz z wtykami tak, aby osiągnąć najlepsze brzmienie w dobrej cenie. Dotychczas nie przytrafiło nam się otrzymać zwrotu żadnego z naszych kabli, a najstarsze są eksploatowane już ponad 5 lat!

WTYKI SĄ LUTOWANE WYSOKIEJ JAKOŚCI CYNĄ Z DOMIESZKĄ SREBRA.


GŁÓWNE CECHY:


 • Krystalicznie czysty i neutralny dźwięk, znakomite przenoszenie sygnałów impulsowych.
 • 100 % ekranowany dzięki podwójnej ochronie przewodnika, połączeniu gęstej miedzianej spirali oraz dodatkowego ekranu z przewodnika węglowego.
 • Bezstratna transmisja sygnału dzięki przewodnikowi o dużej średnicy 0,75 mm oraz małej pojemności kabla.
 • Trwałość, odporność na uszkodzenia oraz nowoczesny, efektowny wygląd dzięki zastosowaniu powłoki zewnętrznej z mocnego PVC.
 • Zakończony wtyczkami znakomitej firmy NEUTRIK ze złoconymi stykami.
 • Z jednej strony przewód zakończony jest wtyczką kątową.
 • Profesjonalne technologie w bardzo dobrej cenie.
 • Lutowany wysokiej jakości cyną z domieszką srebra.

PRZEWÓD:


SPIRIT XXL to Hi-Endowy przewód gitarowy przeznaczony do zastosowań scenicznych oraz studyjnych, charakteryzujący się krystalicznie czystym i neutralnym dźwiękiem, znakomitym odwzorowaniem  sygnałów impulsowych.
Przewodnik kabla zbudowany z jest 42 giętkich, miedzianych "nitek" o przekroju 0,15 mm2, (42x0,15mm2) uformowanych w jedną grubą żyłę o średnicy 0,75mm.
Przewodnik jest izolowany poprzez zastosowanie gęsto splątanej, ocynowanej miedzianej plecionki oraz dodatkowego przewodnika węglowego, dzięki czemu uzyskano 100 % ekranowanie od zakłóceń zewnętrznych.
Taka budowa przewodu daje mu bardzo niską impedancję żyły: < 25 Ohm/1km, oraz bardzo niską pojemność między przewodnikiem a ekranem 86 pF/m zapewniając minimalne straty sygnału nawet przy długich odcinkach kabla.

Na zewnątrz przewód wykończony jest wzmocnioną przeźroczystą powłoką PVC, zapewniającą wyjątkową trwałość, elastyczność i ochronę kabla przez wiele lat oraz nowoczesny i efektowny wygląd.

Warto wspomnieć że Spirit XXL wykorzystywany jest nie tylko z gitarami czy instrumentami klawiszowymi ale z powodzeniem stosowany jest do połączeń urządzeń HiFi co potwierdza jego wysoką jakość. Konfekcjonowany Spirit XXL (SXRJ-0600) w teście niemieckiego magazynu tools4music zajął bezapelacyjnie pierwsze miejsce zostawiając konkurencję daleko w tyle!.

WTYKI:


Dla zapewnienia minimalnych strat i doskonałego kontaktu na powierzchni styku w gniazdach, końcówki kabla zakończone są wtykami znakomitej firmy NEUTRIK ze złoconymi stykami.

Do przewodu dodajemy praktyczną rzepową zapinkę. 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:


Przewód: Sommer Cable
Wtyki: Neutrik
Wymiar zewnętrzny przewodu: 7,0 mm

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl