SOMMER CABLE SCN-GOLD [HI-END] przewód gitarowy Jack kątowy

 • Dodaj recenzję:
  (Zobacz recenzje)
 • Producent: Soundstage.pl
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • Cena netto: 59,35 zł 73,00 zł

Przewód/kabel gitarowy/instrumentalny do gitary klasycznej, akustycznej, elektrycznej, basowej, do instrumentów klawiszowych, klawiszy. Przewód Sommer Spirit XXL, wtyki Neutrik duży jack prosty/duży jack kątowy.

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl

Przewód instrumentalny przeznaczony do gitar elektrycznych, akustycznych oraz basowych, wykonany na bazie kultowego i od lat cieszącego się uznaniem muzyków na całym świecie Hi-Endowego kabla firmy SOMMER CABLE SC-SPIRIT XXL. Przewód charakteryzujący się krystalicznie czystym i neutralnym dźwiękiem, znakomitym odwzorowaniem sygnałów impulsowych oraz zapewniający 100 % ekranowanie. Przewód jest zakończony wysokiej jakości monofonicznymi wtykami typu "duży jack" firmy NEUTRIK ze złoconymi stykami, metalową obudową (z czego jeden to wtyk kątowy).

UWAGA! obudowa wtyku jest bardzo solidna i wykonana z metalu.

WTYKI SĄ LUTOWANE WYSOKIEJ JAKOŚCI CYNĄ Z DOMIESZKĄ SREBRA.

Do przewodu dodajemy GRATIS praktyczną rzepową zapinkę.

Wykorzystując nasze długoletnie doświadczenie muzyczne zestawiamy przewód wraz z wtykami tak, aby osiągnąć najlepsze brzmienie w dobrej cenie.

Najstarsze z wykonanych przez nas przewodów pracują bezawaryjnie, z powodzeniem w muzyce już od ponad 5 lat. Składa się na to zarówno solidność wykonania jak i użyte materiały do wykonania gotowego przewodu.

Główne cechy:

 • Krystalicznie czysty i neutralny dźwięk, znakomite przenoszenie sygnałów impulsowych.
 • 100 % ekranowany dzięki podwójnej ochronie przewodnika, połączeniu gęstej miedzianej spirali oraz dodatkowego ekranu z przewodnika węglowego.
 • Bezstratna transmisja sygnału dzięki przewodnikowi o dużej średnicy 0,75 mm2 oraz małej pojemności kabla.
 • Trwałość, odporność na uszkodzenia oraz nowoczesny, efektowny wygląd dzięki zastosowaniu powłoki zewnętrznej z mocnego tworzywa.
 • Zakończony wtyczkami znakomitej firmy NEUTRIK ze złoconymi stykami oraz metalowej obudowie wtyku.
 • Profesjonalne technologie w bardzo dobrej cenie.
 • Lutowany wysokiej jakości cyną z domieszką srebra.

PRZEWÓD:

Sommer SPIRIT XXL to Hi-Endowy przewód gitarowy przeznaczony do zastosowań scenicznych oraz studyjnych, charakteryzujący się krystalicznie czystym i neutralnym dźwiękiem, znakomitym odwzorowaniem sygnałów impulsowych.

Przewodnik kabla zbudowany z jest 42 giętkich, miedzianych "nitek" o przekroju 0,15 mm2, (42x0,15mm2) uformowanych w jedną grubą żyłę o średnicy 0,75mm2.

Przewodnik jest izolowany poprzez zastosowanie gęsto splątanej, ocynowanej miedzianej plecionki oraz dodatkowego przewodnika węglowego, dzięki czemu uzyskano 100 % ekranowanie od zakłóceń zewnętrznych.

Taka budowa przewodu daje mu bardzo niską impedancję żyły: < 25 Ohm/1km, oraz bardzo niską pojemność między przewodnikiem a ekranem 86pF/1km zapewniając minimalne straty sygnału nawet przy długich odcinkach kabla.

Na zewnątrz przewód wykończony jest wzmocnioną przeźroczystą powłoką, zapewniającą wyjątkową trwałość, elastyczność i ochronę kabla przez wiele lat oraz nowoczesny i efektowny wygląd.

Warto wspomnieć, że Spirit XXL wykorzystywany jest nie tylko z gitarami czy instrumentami klawiszowymi ale z powodzeniem stosowany jest do połączeń urządzeń HiFi co potwierdza jego wysoką jakość. Konfekcjonowany Spirit XXL (SXRJ-0600) w teście niemieckiego magazynu tools4music zajął bezapelacyjnie pierwsze miejsce zostawiając konkurencję daleko w tyle!

WTYKI:

Dla zapewnienia minimalnych strat i doskonałego kontaktu na powierzchni styku w gniazdach, końcówki kabla zakończone są złoconymi wtykami znakomitej firmy NEUTRIK.

W przewodzie zastosowaliśmy konfigurację wtyków duży jack mono prosty/duży jack mono kątowy. Wtyk kątowy jest szczególnie przydatny tam gdzie umiejscowienie gniazda w instrumencie uniemożliwia bądź utrudnia zastosowanie wtyczki prostej.

Wtyki posiadają metalowe obudowy malowane proszkowo.

Specyfikacja techniczna:

 • Przewód: Sommer Cable SC-SPIRIT XXL
 • Wtyki: Neutrik
 • Wymiar zewnętrzny przewodu: 7,0 mm

Wykonujemy także przewody na zamówienie, według indywidualnej specyfikacji klienta. Zapraszamy do kontaktu.