Przewód gitarowy Jack prosty SOMMER CABLE SCN-SILVER [HQ]

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Soundstage.pl
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • Cena netto: 50,41 zł 62,00 zł

Przewód gitarowy/instrumentalny jack prosty/jack prosty oparty na profesjonalnym kablu SOMMER CABLE SPIRIT oraz wtykach NEUTRIK+rzepowa zapinka.

PROFESJONALNY PRZEWÓD GITAROWY SOMMER CABLE SC-SPIRIT PROSTY Z WTYKAMI NEUTRIK
+ GRATIS ZAPINKA NA PRZEWÓD.
soundstage_pl Sommer SC-SPIRIT Neutrik NP2X prosty

Przewód instrumentalny przeznaczony do gitar elektrycznych oraz basowych, instrumentów klawiszowych wykonany na bazie kultowego i od lat cieszącego się uznaniem muzyków na całym świecie wysokiej klasy przewodzie firmy SOMMER CABLE SC-SPIRIT, charakteryzujący się wyjątkowo mocnym i czystym dźwiękiem oraz zapewniający 100 % ekranowanie. Przewód jest zakończony wysokiej jakości monofonicznymi wykami typu "duży jack" firmy NEUTRIK.

Do przewodu dodajemy praktyczną rzepową zapinkę, która ułatwi zwijanie kabla.
PRZEWODY NASZEJ PRODUKCJI SĄ WYKONYWANE RĘCZNIE [HAND-MADE]!

Wykorzystując nasze długoletnie doświadczenie w branży muzycznej, zestawiamy przewód wraz z wtykami tak, aby osiągnąć najlepsze brzmienie w dobrej cenie.
Najstarsze z wykonanych przez nas przewodów pracują bezawaryjnie i z powodzeniem w branży już od ponad 5 lat. Składa się na to zarówno solidność wykonania jak i użyte materiały do wykonania gotowego przewodu.

GŁÓWNE CECHY:


 • Niezwykle mocny i czysty dźwięk idealny do przenoszenia dźwięku gitar, instrumentów klawiszowych.
 • 100 % ekranowania dzięki podwójnej ochronie przewodnika, połączeniu gęstej miedzianej spirali oraz dodatkowego ekranu z przewodnika węglowego.
 • Znakomita transmisja sygnału dzięki przewodnikowi o dużej średnicy 0,50 mm oraz małej pojemności kabla.  
 • Trwałość, odporność na uszkodzenia dzięki zastosowaniu powłoki zewnętrznej z mocnego grubego tworzywa.
 • Zakończony wtyczkami znakomitej firmy NEUTRIK
 • Profesjonalne technologie w bardzo dobrej cenie.

PRZEWÓD:


soundstage_pl Sommer SC-SPIRIT Neutrik NP2X prosty

Sommer SPIRIT to wysokiej klasy przewód gitarowy i instrumentalny przeznaczony do zastosowań scenicznych oraz studyjnych, charakteryzujący się mocnym i czystym dźwiękiem.
Jest on poprzednikiem kultowego przewodu Sommer SPIRIT XXL, który powstał na jego bazie.
Przewodu tego nie wycofano jednak z produkcji, i do dziś cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem oraz uznaniem muzyków, dzięki znakomitej jakości oraz niewygórowanej cenie.
Przewodnik kabla zbudowany z jest 19 giętkich, miedzianych "nitek" o przekroju 0,18 mm2, (19x0,18mm2) uformowanych w jedną grubą żyłę o średnicy 0,50 mm.
Przewodnik jest izolowany poprzez zastosowanie gęsto splątanej, miedzianej plecionki oraz dodatkowego przewodnika węglowego, dzięki czemu uzyskano 100 % ekranowanie od zakłóceń zewnętrznych.
Taka budowa przewodu daje mu bardzo niską impedancję żyły: < 39 Ohm/1km, oraz niską pojemność między przewodnikiem a ekranem 78 pF/1m zapewniając minimalne straty sygnału nawet przy długich odcinkach kabla.
Dzięki temu nawet na długich odcinkach przewodu nie usłyszymy strat w sygnale oraz przewód nie będzie wrażliwy na sygnały z innych biegnących obok przewodów bądź urządzeń.
Na zewnątrz przewód wykończony jest grubą, wzmocnioną powłoką z tworzywa, zapewniającą wyjątkową trwałość, elastyczność i ochronę kabla przez wiele lat. Powłoka ma kolor czarny.

WTYKI:


Dla zapewnienia minimalnych strat i doskonałego kontaktu na powierzchni styku w gniazdach, końcówki kabla zakończone są wtykami znakomitej firmy NEUTRIK. Wtyki te mają korpus wykonany elementów stalowych , dzięki czemu wtyki te są bardzo mocne i trwałe.

soundstage_pl Sommer SC-SPIRIT Neutrik NP2X prosty

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:


Przewód (Producent/rodzaj): SOMMER CABLE SPIRIT/instrumentalny/niesymetryczny
Wtyki (Producent/rodzaj): NEUTRIK/duży jack mono prosty/duży jack mono prosty
Wymiar zewnętrzny przewodu: 7.0 mm
Średnica i ilość żył sygnałowych przewodu: 19 x 0,18 mm2
Gwarancja: 5 lat (60 miesięcy)

PRZYJMUJEMY RÓWNIEŻ ZAMÓWIENIA według indywidualnej specyfikacji, wszelkie zapytania prosimy kierować nasz e-mail, więcej w zakładce kontakt.
Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl