SOMMER CABLE (0,5 M) SCN-GOLD [HI-END] przewód gitarowy do systemów bezprzewodowych Line6

  • szt.
  • Cena netto: 39,02 zł 48,00 zł
Przewód do systemów bezprzewodowych Line6 wykonany na bazie kultowego, cieszącego się uznaniem gitarzystów oraz basistów na całym świecie profesjonalnego kabla firmy SOMMER CABLE SC SPIRIT XXL. Przewód dający krystalicznie czysty i neutralny dźwięk, znakomite odwzorowanie sygnałów impulsowych oraz 100 % ekranowania. Wymiar zewnętrzny - 6.8 mm.

Przewód instrumentalny przeznaczony do łączenia wszystkich bezprzewodwoych systemów z instrumentemi taki jak gitary elektryczne, akustyczne czy basowe (np. systemy Line6). Wykonany na baziekultowego i od lat cieszącego się uznaniem muzyków na całym świecie Hi-Endowego kabla firmy SOMMER CABLE SC-SPIRIT XXL, charakteryzujący się krystalicznie czystym i neutralnym dźwiękiem, znakomitym odwzorowaniem  sygnałów impulsowych oraz zapewniający 100 % ekranowanie. Przewód jest zakończony wysokiej jakości monofonicznymi wykami typu "duży jack" firmy NEUTRIK ze złoconymi stykami w tym jedna kątowa.

PRZEWODY NASZEJ PRODUKCJI SĄ WYKONYWANE RĘCZNIE [HAND-MADE]! Wykorzystując nasze długoletnie doświadczenie muzyczne zestawiamy przewód wraz z wtykami tak, aby osiągnąć najlepsze brzmienie w dobrej cenie. Dotychczas nie przytrafiło nam się otrzymać zwrotu żadnego z naszych kabli, a najstarsze są eksploatowane już ponad 5 lat!

WTYKI SĄ LUTOWANE WYSOKIEJ JAKOŚCI CYNĄ Z DOMIESZKĄ SREBRA.

GŁÓWNE CECHY:


  • Krystalicznie czysty i neutralny dźwięk, znakomite przenoszenie sygnałów impulsowych.
  • 100 % ekranowany dzięki podwójnej ochronie przewodnika, połączeniu gęstej miedzianej spirali oraz dodatkowego ekranu z przewodnika węglowego.
  • Bezstratna transmisja sygnału dzięki przewodnikowi o dużej średnicy 0,75 mm2 oraz małej pojemności kabla.
  • Trwałość, odporność na uszkodzenia oraz nowoczesny, efektowny wygląd dzięki zastosowaniu powłoki zewnętrznej z mocnego PVC.
  • Zakończony wtyczkami znakomitej firmy NEUTRIK ze złoconymi stykami.
  • Z jednej strony przewód zakończony jest wtyczką kątową.
  • Profesjonalne technologie w bardzo dobrej cenie.
  • Lutowany wysokiej jakości cyną z domieszką srebra.

PRZEWÓD:


SPIRIT XXL to Hi-Endowy przewód gitarowy przeznaczony do zastosowań scenicznych oraz studyjnych, charakteryzujący się krystalicznie czystym i neutralnym dźwiękiem, znakomitym odwzorowaniem  sygnałów impulsowych.
Przewodnik kabla zbudowany z jest 42 giętkich, miedzianych "nitek" o przekroju 0,15 mm, (42x0,15mm) uformowanych w jedną grubą żyłę o średnicy 0,75mm2
Przewodnik jest izolowany poprzez zastosowanie gęsto splątanej, ocynowanej miedzianej plecionki oraz dodatkowego przewodnika węglowego, dzięki czemu uzyskano 100 % ekranowanie od zakłóceń zewnętrznych.
Taka budowa przewodu daje mu bardzo niską impedancję żyły: < 25 Ohm/1km, oraz bardzo niską pojemność między przewodnikiem a ekranem 86 pF/m zapewniając minimalne straty sygnału nawet przy długich odcinkach kabla.

Na zewnątrz przewód wykończony jest wzmocnioną przeźroczystą powłoką PVC, zapewniającą wyjątkową trwałość, elastyczność i ochronę kabla przez wiele lat oraz nowoczesny i efektowny wygląd.

Warto wspomnieć że Spirit XXL wykorzystywany jest nie tylko z gitarami czy instrumentami klawiszowymi ale z powodzeniem stosowany jest do połączeń urządzeń HiFi co potwierdza jego wysoką jakość. Konfekcjonowany Spirit XXL (SXRJ-0600) w teście niemieckiego magazynu tools4music zajął bezapelacyjnie pierwsze miejsce zostawiając konkurencję daleko w tyle!.

WTYKI:


Dla zapewnienia minimalnych strat i doskonałego kontaktu na powierzchni styku w gniazdach, końcówki kabla zakończone są wtykami znakomitej firmy NEUTRIK ze złoconymi stykami.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:


Przewód: Sommer Cable SC-SPIRIT XXL
Wtyki: Neutrik
Długość przewodu: 0,5 [m]
Wymiar zewnętrzny przewodu: 7,0 mm