Słuchawki dla perkusistów the t.bone HD 990D

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: t.bone
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 134,15 zł 165,00 zł

Słuchawki dla perkusistów, zamknięte, o wysokim tłumieniu dźwięków otoczenia oraz lepszej reprodukcji dźwięków basowych.

 t.bone HD 900D to słuchawki przeznaczone głównie dla perkusistów, za sprawą dużego tłumienia dźwięków zewnętrznych oraz lepszej reprodukcji dźwięków basowych.

Są to jedne z niewielu słuchawek, które nie ustępują pola konkurencji nie bijąc równocześnie po kieszeni. Mają znakomity stosunek jakości do ceny a do tego producent daje 2 lata gwarancji.
t.bone HD 900D są słuchawkami zamkniętymi o wysokiej skuteczności dzięki zastosowaniu przetworników neodymowych o dużej średnicy.
Pałąk słuchawek wykonany jest z elastycznych stalowych prętów, dzięki czemu słuchawki są solidne a zarazem elastyczne. Bez problemów na słuchawkach tych będzie można prowadzić odsłuch jedną słuchawką. Materiał użyty na osłonę słuchawek oraz głowy jest dość wygodny i solidny. Nawet dłuższe użytkowanie słuchawek nie jest uciążliwe.
t.bone HD 900D odznaczają się dobrą wewnętrzną izolacją akustyczną oraz bardzo szczelnym przyleganiem do głowy. Dzięki temu eliminacja dźwięków z zewnątrz jest bardzo skuteczna, na poziomie 22 dBA.
Kabel połączeniowy w postaci spirali jest przymocowany na stałe do słuchawek. Przewód rozciąga się w zakresie od 1M do 4M. W zestawie z słuchawkami dołączono wkręcany na wtyk Jack adapter (przejściówkę) mały Jack - duży Jack. Dzięki temu możemy podłączyć słuchawki zarówno do profesjonalnych urządzeń (mikser itd.) jak i do urządzeń przenośnych (odtwarzacze mp3, ipod-y). Złącza są pozłacane.

Główne cechy:

- System zamknięty, doskonałe wytłumienie dźwięków z zewnątrz,
- dobra jakość odtwarzania basów, - bardzo dobre dopasowanie,
- miękkie poduszki nauszne,
- kabel spiralny, jednostronny wlot kablowy,
- pozłacany wtyk 3.5mm z przejściówką na wtyk 6.3mm.


Gwarancja

24 MIESIĄCE


Specyfikacja techniczna:

Przetwornik neodymowy, dynamiczny
Tłumienie
22 dBA
Pasmo przenoszenia 10Hz - 20 000Hz
Impedancja 35Ω
Max moc wejściowa 500 mW  (0,5 W)
czułość 105 dB / 1mW
Kabel 1-4m, podł. jednostronne
Połączenie
wtyk 3.5mm pozłacany (mały jack)
przejściówka 6.3mm pozłacana (duży jack)
  poszerzone pasmo przenoszenia basu
Waga 258g (waga bez przewodu)