Przewód/złączka do efektów gitarowych jack prosty/kątowy SC-H GPATCH [HQ]

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Soundstage.pl
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • Cena netto: 34,15 zł 42,00 zł

Przewód patch do efektów gitarowych jack prosty/jack kątowy

PROFESJONALNY PRZEWÓD PATCH DO ŁĄCZENIA EFEKTÓW GITAROWYCH SOMMER CABLE SC-SPIRIT XXL Z WTYKAMI HI-CON

Przewód przeznaczony jest do łączenia efektów gitarowych, wykonany na bazie kultowego i od lat cieszącego się uznaniem muzyków na całym świecie Hi-Endowego kabla firmy SOMMER CABLE SC-SPIRIT XXL, charakteryzujący się krystalicznie czystym i neutralnym dźwiękiem, znakomitym odwzorowaniem sygnałów impulsowych oraz zapewniający 100 % ekranowanie. Przewód jest zakończony wysokiej jakości, solidnymi monofonicznymi wtykami typu "duży jack" w układzie prosty/kątowy o bardzo niskiej obudowie firmy Hi-CON ze złoconymi stykami.

PRZEWODY NASZEJ PRODUKCJI SĄ WYKONYWANE RĘCZNIE [HAND-MADE]!

WTYKI SĄ LUTOWANE WYSOKIEJ JAKOŚCI CYNĄ Z DOMIESZKĄ SREBRA

Wykorzystując nasze długoletnie doświadczenie sceniczne zestawiamy przewód wraz z wtykami tak, aby osiągnąć najlepsze brzmienie w dobrej cenie. Wprowadzenie do oferty każdego modelu przewodu poprzedzamy długim czasem testów eksploatacyjnych w rożnych warunkach studia czy estrady. Jakość wykonania połączona z solidnością i trwałością użytych elementów powoduje iż dotychczas nie przytrafiło nam się otrzymać zwrotu żadnego z naszych kabli, a najstarsze są eksploatowane już od wielu lat!. Przed wysyłką wszystkie przewody są dokładnie sprawdzane w torze efekt-efekt oraz testerem okablowania.

GŁÓWNE CECHY:

 • Krystalicznie czysty i neutralny dźwięk, znakomite przenoszenie sygnałów impulsowych.
 • 100 % ekranowany dzięki podwójnej ochronie przewodnika, połączeniu gęstej miedzianej spirali oraz dodatkowego ekranu z przewodnika węglowego.
 • Bezstratna transmisja sygnału dzięki przewodnikowi o dużym przekroju 0,75 mm2 oraz małej pojemności kabla.
 • Trwałość, odporność na uszkodzenia oraz nowoczesny, efektowny wygląd dzięki zastosowaniu powłoki zewnętrznej z mocnego tworzywa.
 • Zakończony wtyczkami znakomitej firmy Hi-CON ze złoconymi stykami.
 • Wtyki w układzie jeden kątowy oraz jeden prosty umożliwiające wykonanie połączeń między efektami np. o nietypowo umieszczonych gniazdach itp.
 • Wtyczki kątowe o bardzo niskiej obudowie umożliwiające zredukowanie odległości między efektami.
 • Profesjonalne kable w bardzo dobrej cenie.
 • Lutowany wysokiej jakości cyną z domieszką srebra.

 

PRZEWÓD:

SPIRIT XXL to Hi-Endowy przewód gitarowy przeznaczony do zastosowań scenicznych oraz studyjnych, charakteryzujący się krystalicznie czystym i neutralnym dźwiękiem, znakomitym odwzorowaniem sygnałów impulsowych.
Przewodnik kabla zbudowany z jest 42 giętkich, miedzianych "nitek" o średnicy 0,15 mm (42x0,15mm), uformowanych w jedną grubą żyłę przekroju 0,75mm2. Jest on izolowany poprzez zastosowanie gęsto splątanej, ocynowanej miedzianej plecionki oraz dodatkowego przewodnika węglowego, dzięki czemu uzyskano 100 % ekranowania od zakłóceń zewnętrznych.
Taka budowa przewodu daje mu bardzo niską impedancję żyły: 25 Ohm/1km, oraz bardzo niską pojemność między przewodnikiem a ekranem 86pF/1m zapewniając minimalne straty sygnału nawet przy długich odcinkach kabla.

Na zewnątrz przewód wykończony jest wzmocnioną przeźroczystą powłoką z tworzywa, zapewniającą wyjątkową trwałość, elastyczność i ochronę kabla przez wiele lat oraz nowoczesny i efektowny wygląd.

Warto wspomnieć że Spirit XXL wykorzystywany jest nie tylko z gitarami czy instrumentami klawiszowymi ale z powodzeniem stosowany jest do połączeń urządzeń HiFi co potwierdza jego wysoką jakość. Konfekcjonowany Spirit XXL (SXRJ-0600) w teście niemieckiego magazynu tools4music zajął bezapelacyjnie pierwsze miejsce zostawiając konkurencję daleko w tyle!

WTYKI:

Do kabli dobraliśmy wtyki znakomitej firmy Hi-CON, które dzięki wysokiej jakości, solidnej metalowej obudowie oraz złoconym pinie sygnałowym zapewniają minimalne straty, doskonały kontakt na powierzchni styku w gniazdach oraz wyjątkową trwałość.

Dodatkową zaletą użytych wtyczek kątowych jest bardzo małej wysokości obudowa, dzięki której mamy możliwość ustawienia efektów bliżej siebie.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Przewód: Sommer Cable SC-SPIRIT XXL,
Wtyki: HICON,
Wymiar zewnętrzny przewodu: 6,8 mm
Przeznaczenie: przewód łączący efekty gitarowe tzw. "patch"

Gwarancja: 60 miesięcy (5 lat)