Neutrik NP2RX Duży Jack Mono kątowy

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Neutrik
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 11,38 zł 14,00 zł

Neutrik NP2RX to duży jack 1/4" kątowy, monofonniczny z niklowanymi kontaktami

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl

Neutrik NP2RX to duży jack 1/4" kątowy, monofoniczny z niklowanymi kontaktami oraz wykonaną z odlewu metalowego obudową w kolorze srebrnym.

Złącze wtyku wykonane jest w całości, nie jest nitowane co w istotny sposób przekłada się na jego trwałość oraz jakość.

Złącza Neutrika idealnie siedzą w gniazdach, nie ma luzów i nie są zbyt ciasne. Dzięki temu złącze łatwo umieścić w gnieździe oraz wyjąć. Dzięki temu, że złącze jest wykonane bardzo dokładnie oszczędzamy także gniazda jack w urządzeniach bądź instrumentach. Jest to cecha charakterystyczna dla złączy Neutrika, cechy tej nie mają tanie złącza. Kupując tanie złącza oszczędzimy na cenie ale istniej duże ryzyko, że za jakiś czas konieczna będzie wymiana gniazda w gitarze, wzmacniaczu czy mikserze (co wiąże się z wysokimi kosztami).

Wtyczka zakończona jest elastyczną gumową zagłuszką w kolorze czarnym. Specjalna konstrukcja zagłuszki powoduje, że bardzo dobrze przylega do przewodu (w każdej pozycji przewodu) dzięki czemu do złącza nie dostaje się brud i kurz.

Kolory zagłuszek można dobierać wedle własnych upodobań, jest to bardzo wygodne rozwiązanie szczególnie dla muzyków, nagłośnieniowców, techników, realizatorów którzy zazwyczaj posługują się dużą ilość przewodów. Bardzo często kolorowe pierścienie lub zagłuszki stosuje się do złączy wieloparowych lub multicore itd.

Do wyboru mamy 10 kolorów zagłuszek w tym podstawowy czarny http://www.neutrik.com/en/audio/plugs-and-jacks/plug-accessories/bpx

Zamiast zmiany zagłuszek możemy także stosować specjalne pierścienie nakładane na zagłuszkę, tu do wyboru mamy 9 kolorów

http://www.neutrik.com/en/audio/plugs-and-jacks/plug-accessories/pxr

Standardowo do złącza dodawana jest zagłuszka w kolorze czarnym. Zagłuszki w innych kolorach oraz pierścienie we wszystkich kolorach należy dokupić.

Złącza Neutrika serii X idealnie sprawdzą się w do wszelkich instrumentów, gitara, keyboard, workstation, bas, skrzypce itd., przewody audio, multicore, do przewodów głośnikowych, wzmacniaczy oraz mikserów i konsolet.

Link do strony producenta: http://www.neutrik.com/en/audio/plugs-and-jacks/px-series/np2rx

Złącza Neutrika są produkowane w Liechtenstein.

Specyfikacja techniczna:

Producent: Neutrik
Symbol: NP2RX
Typ: kątowy duży jack mono
Rodzaj: męski
Średnica montażowa przewodu: 4-7 mm
Montaż na przewodzie: styki lutownicze
Temperatura pracy: -20 °C do +65 °C
Kraj produkcji: Liechtenstein