MILLENIUM PD-111 Stopa do perkusji

  • szt.
  • Cena netto: 121,95 zł 150,00 zł
  • Niedostępny
Stopa do perkusji, bijak dwustroonny filc/tworzywo, mocowanie stalowym łańcuchem, regulacja wysokości, footboard, klucz w zestawie, solidna, trwała, seria Professjonalna.
Pojedyncza stopa firmy Millenium z serii "Pro", solidna, dobrej jakości i w dobrej cenie. Pasujący do wszystkich standardowych bass drum-ów.Stopa Millenium serii "Pro" to w tej klasie cenowej jedna z najsolidniejszych i efektownie wyglądających stóp do perkusji. Stopa jest nie tylko jest trwała i solidna ale też za sprawą jej wyglądu nie powstydzi się jej żadna scena.
Wykonana z aluminium, stali, tworzywa lub gumy, wszystkie materiały o wysokiej jakości.
Łatwa w składaniu, możliwość regulacji sprężyny bijaka, bijak dwustronny (filc/tworzywo), mocowanie stalowym łańcuchem, regulacja wysokości, footboard, w zestawie klucz.     
Stopa zapewne posłuży nam długie lata grania i ćwiczeń i jest świetną alternatywą dla dużo droższego markowego hardware-u, który zazwyczaj jest produkowany przez te same fabryki co Millenium.
Marka Millenium to produkty wykonywane przez renomowane przedsiębiorstwa, które zajmują się produkcją dla innych renomowanych firm.
Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl