Millenium GSP-1000 statyw pod gitarę akustyczną stojący

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Millenium
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 121,95 zł 150,00 zł

Millenium GSP-1000 - Statyw pod gitary akustyczne szerokość pudła 100 mm do 128 mm, stojący.

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl

Statyw pod gitary na którym możemy postawić gitarę akustyczną, elektroakustyczną, klasyczną w pozycji gotowej do grania. Umożliwia to gitarzyście grę na gitarze bez zakładania instrumentu na siebie oraz odkładania drugiego instrumentu. Statyw jest regulowany pod różne gitary w zakresie szerokości pudła rezonansowego od 100 mm do 128 mm.

Wysokość na jaką możemy podnieść gitarę to 780 mm do 1300 mm, co w praktyce pozwala grać gitarzystom o bardzo dużej rozpiętości wzrostu.

Podstawą statywu jest rozkładany trójnóg zakończony gumowymi nakładkami na nóżkach uniemożliwiając w ten sposób przesuwanie się statywu. Całość jest składana więc po złożeniu statyw nie zajmuje zbyt dużo miejsca i jest łatwy w transporcie.

Pałąk na gitarę jest umieszczony na końcu statywu i posiada możliwość regulacji nachylenia gitary pod odpowiednim kątem dogodnym dla grającego.

Instrumenty posiadające nitro lakier mogą reagować z elementami statywu, dla tego typu instrumentów należy zwrócić szczególną uwagę podczas użytkowania statywu, ewentualnie zabezpieczyć dodatkowo styk gitary z elementami statywu wykonanymi z tworzywa.

Gwarancja: 24 miesiące