Millenium Classic Stick Bag - pokrowiec na pałki z paskiem na ramię

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Millenium
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 44,72 zł 55,00 zł

Pokrowiec na pałki do perkusji bardzo solidny i bardzo pojemny, dużo wewnętrznych kieszeni, 2 zewnętrzne, pasek na ramię, solidne zamki.

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl

Solidny pokrowiec na pałki perkusyjne marki Millenium z zewnętrzną kieszenią oraz paskiem na ramię.

Pokrowiec na pałki Millenium wykonany jest od zewnętrznej strony z solidnego nylonowego materiału zwanego cordurą, wewnątrz z gładkiego materiału chroniącego pałki oraz ułatwiającego chowanie i wyciąganie pałek. Całość zamykana jest grubym zamkiem błyskawicznym.

Oprócz pojemnego środka na zewnątrz pokrowca znajdują się dwie dodatkowe kieszenie, jedna duża na froncie zamykana na zamek błyskawiczny oraz druga mniejsza na spodniej części pokrowca zapinana na rzep. Przydatna rzecz na akcesoria takie jak metronom, stroik, słuchawki douszne, mały mikser czy po prostu telefon.

Pokrowiec posiada mocną i solidną rączkę oraz pasek na ramię. Dzięki temu możemy w wygodny sposób przemieszczać się z pokrowcem.

W środku pokrowiec posiada duża ilość kieszonek w różnych rozmiarach, dzięki temu każdy perkusista może podzielić pałki według kategorii/rozmiaru lub wedle własnego uznania (np. na pałki, miotełki, bijaki, 7A, 5A itd.) oraz inne akcesoria niezbędne perkusistom, podkładki, filce, klucze itd.

Dodatkowo pokrowiec wyposażono w uchwyt do powieszenia na bębnach, dzięki temu pokrowiec możemy umieścić na bębnach, zawsze pod ręką. Dzięki temu podczas grania, próby czy koncertu szybko możemy wyciągnąć zapasową pałkę bądź zmienić jej rodzaj.

W środku producent pokrowca wyposażył go w dodatkowe uchwyty z przymocowanymi sznurkami które ułatwiają przechowywanie pałek.

Gwarancja: 24 miesiące