Gravity HP HWMB 01 B Uchwyt na słuchawki mocowany do ściany lub biurka

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Gravity
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 32,52 zł 40,00 zł

Gravity HP HWMB 01 B to uchwyt/wieszak na na 1 lub 2 pary słuchawek z mocowaniem powierzchni płaski (ściana, biurko).

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl

Gravity HP HWMB 01 B to uchwyt/wieszak na na 1 lub 2 pary słuchawek otwartych lub zamkniętych, lub na słuchawki douszne z mocowaniem powierzchni płaski (ściana, biurko).

Stojak ten występuje w trzech wersjach oprócz tu prezentowanej, w wersji z uchwytem na statyw mikrofonowy, stojący, z uchwytem do biurka lub stołu.

Uchwyt ten stworzony został z myślą o użytkownikach słuchawek, które obecnie stały się już powszechne w niemalże każdej dziedzinie związanej z muzyką (stacje radiowe, studio, dj-ka, scena czy użytek czysto domowy).

Dzięki uchwytowi słuchawki mają swoje miejsce więc zawsze łatwo je znaleźć, nie trzeba ich już wieszać na monitorach, kłaść w miejscu gdzie mogłyby się uszkodzić, upaść czy być zgniecione. Z łatwością powiesimy je na uchwycie czy weźmiemy do użytkowania bo uchwyt jest tak skontrowany, że słuchawki są łatwo dostępne. Specjalnie skonstruowane wgłębienia na przewód spowodują, że nie będzie konieczne owijanie czy zwijanie przewodu wokół słuchawek co naraża przewód na uszkodzenia czy załamania.

Uchwyt wykonany jest ze stali a ramię wykończone w miejscu gdzie znajdują się słuchawki specjalną gumą chroniąca słuchawki przed zniszczeniem czy zsunięciem się z uchwytu. Dzięki temu spokojnie można na uchwycie powiesić nawet dwie pary słuchawek bez obawy o ich los. Uchwyt wyposażony jest w solidne, szerokie stalowe mocowanie, które umożliwia przykręcenie go do ściany lub biurka (lub do innych obiektów).

Gravity pomyślało także o tych którzy użytkują słuchawek dousznych, na stojaku można umieścić także i słuchawki tego typu w specjalnie przeznaczonych do tego wgłębieniach uchwytu.

Firma Gravity dba nie tylko o funkcjonalność, solidność swoich produktów ale też o wygląd. Uchwyt ten nie powstydzi się żadna scena, studio, stacja radiowa, można go spokojnie zamocować w dowolnym miejscu gdzie będzie go wyróżniał jego elegancki design.

Dowodem na solidność sprzętu jest też to, że firma Gravity postanowiła dać na swój produkt aż 5 lat gwarancji.

Specyfikacja techniczna:

  • Materiał: stal, tworzywo, guma.
  • Głębokość podparcia: 100 mm
  • Przeznaczona montażu płaskich powierzchniach, ściana, biurko.
  • Kolor: czarny.
  • Rozstaw: 60 mm

Gwarancja: 60 miesięcy (5 lat)

Sprzedajemy sam stojak, słuchawki na zdjęciach znajdują się w celach poglądowych.