Gravity HP HTC 01 B Uchwyt na słuchawki mocowany do stołu lub biurka

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Gravity
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • Cena netto: 32,52 zł 40,00 zł

Gravity HP HTC 01 B to uchwyt/wieszak na na 1 lub 2 pary słuchawek z mocowaniem do biurka lub stołu.

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl

Gravity HP HTC 01 B to uchwyt/wieszak na na 1 lub 2 pary słuchawek otwartych lub zamkniętych, lub na słuchawki douszne z mocowaniem do biurka lub stołu.

Uchwyt ten występuje w trzech wersjach oprócz tu prezentowanej, w wersji z uchwytem na statyw mikrofonowy, stojący, przykręcany do płaskiej powierzchni (ściana, biurko itp.)

Uchwyt ten stworzony został z myślą o użytkownikach słuchawek, które obecnie stały się już powszechne w niemalże każdej dziedzinie związanej z muzyką (stacje radiowe, studio, dj-ka, scena czy użytek czysto domowy).

Dzięki uchwytowi słuchawki mają swoje miejsce więc zawsze łatwo je znaleźć, nie trzeba ich już wieszać na monitorach, kłaść w miejscu gdzie mogłyby się uszkodzić, upaść czy być zgniecione. Z łatwością powiesimy je na uchwycie czy weźmiemy do użytkowania bo uchwyt jest tak skontrowany, że słuchawki są łatwo dostępne. Specjalnie skonstruowane wgłębienia na przewód spowodują, że nie będzie konieczne owijanie czy zwijanie przewodu wokół słuchawek co naraża przewód na uszkodzenia czy załamania.

Uchwyt wykonany jest ze stali a ramię wykończone w miejscu gdzie znajdują się słuchawki specjalną gumą chroniąca słuchawki przed zniszczeniem czy zsunięciem się z uchwytu. Dzięki temu spokojnie można na statywie powiesić nawet dwie pary słuchawek bez obawy o ich los. Uchwyt wyposażony jest w skręcany zacisk, który umożliwia przykręcenie go do biurka lub stołu (lub do innych obiektów), zacisk jest skonstruowany tak aby nie niszczył powierzchni do której jest przymocowany. Nakrętka uchwytu pokryto gumą co ułatwia przykręcenie do biurka bez używania nadmiernej siły i ryzyka uszkodzenia gwintu czy mebla.

Gravity pomyślało także o tych którzy użytkują słuchawek dousznych, na stojaku można umieścić także i słuchawki tego typu w specjalnie przeznaczonych do tego wgłębieniach uchwytu.

Zaletą uchwytu jest też to, że możemy go użyć w zasadzie w dowolnym miejscu, jest w 100% przenośny i zajmuje mało miejsca.

Firma Gravity dba nie tylko o funkcjonalność, solidność swoich produktów ale też o wygląd. Uchwyt ten nie powstydzi się żadna scena, studio, stacja radiowa, można go spokojnie zamocować na statywie gdzie będzie go wyróżniał jego elegancki design. Zielony pierścień który jest na nakrętce można zmieniać na inny kolor, dopasowując go pod nasz gust. Standardowo do uchwytu dołączony jest czarny i zielony pierścień.

Dowodem na solidność sprzętu jest też to, że firma Gravity postanowiła dać na swój produkt aż 5 lat gwarancji.

Specyfikacja techniczna:

 • Materiał: stal, tworzywo, guma.
 • Głębokość podparcia: 100 mm
 • Przeznaczanie do montażu na blatach.
 • Wymienne pierścienie: tak.
 • Kolor: czarny.
 • Rozstaw: 60 mm

Gwarancja: 60 miesięcy (5 lat)

Sprzedajemy sam stojak, słuchawki na zdjęciach znajdują się w celach poglądowych.