Gravity HP HMS 01 B - uchwyt/wieszak na słuchawki mocowany do statywu mikrofonowego

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Gravity
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • Cena netto: 32,52 zł 40,00 zł

Gravity HP HMS 01 B uchwyt/wieszak na słuchawki mocowany do statywu mikrofonowego.

Gravity HP HMS 01 B to uchwyt/wieszak na na 1 lub 2 pary słuchawek otwartych lub zamkniętych, lub na słuchawki douszne mocowany na statywie mikrofonowym.

Uchwyt ten występuje w trzech wersjach oprócz tu prezentowanej, w wersji na biurko - stojący, mocowane do biurka, przykręcane do płaskiej powierzchni (ściana, biurko itp.)

Uchwyt ten stworzony został z myślą o użytkownikach słuchawek, które obecnie stały się już powszechne w niemalże każdej dziedzinie związanej z muzyką (stacje radiowe, studio, dj-ka, scena czy użytek czysto domowy).

Dzięki uchwytowi słuchawki mają swoje miejsce więc zawsze łatwo je znaleźć, nie trzeba ich już wieszać na monitorach, kłaść w miejscu gdzie mogłyby się uszkodzić, upaść czy być zgniecione. Z łatwością powiesimy je na uchwycie czy weźmiemy do użytkowania bo uchwyt jest tak skontrowany, że słuchawki są łatwo dostępne. Specjalnie skonstruowane wgłębienia na przewód spowodują, że nie będzie konieczne owijanie czy zwijanie przewodu wokół słuchawek co naraża przewód na uszkodzenia czy załamania.

Uchwyt wykonany jest ze stali a ramię wykończone w miejscu gdzie znajdują się słuchawki specjalną gumą chroniąca słuchawki przed zniszczeniem czy zsunięciem się z uchwytu. Dzięki temu spokojnie można na statywie powiesić nawet dwie pary słuchawek bez obawy o ich los. Uchwyt można przymocować do każdego odstępnego na rynku statywu mikrofonowego, za sprawą specjalnego mocowania przystosowanego do statywów (grubość rurki na którą można zamocować statyw to aż do 30 mm). Nakrętka uchwytu także pokryto gumą co ułatwia przykręcenie do statywu bez używania nadmiernej siły i ryzyka uszkodzenia gwintu.

Gravity pomyślało także o tych którzy użytkują słuchawek dousznych, w uchwycie można umieścić także i słuchawki tego typu w specjalnie przeznaczonych do tego wgłębieniach uchwytu.

Zaletą uchwytu jest też to, że możemy go użyć w zasadzie w dowolnym miejscu, jest w 100% przenośny i zajmuje mało miejsca.

Firma Gravity dba nie tylko o funkcjonalność, solidność swoich produktów ale też o wygląd. Uchwyt ten nie powstydzi się żadna scena, studio, stacja radiowa, można go spokojnie zamocować na statywie gdzie będzie go wyróżniał jego elegancki design. Zielony pierścień który jest na nakrętce można zmieniać na inny kolor, dopasowując go pod nasz gust. Standardowo do uchwytu dołączony jest czarny i zielony pierścień.

Dowodem na solidność sprzętu jest też to, że firma Gravity postanowiła dać na swój produkt aż 5 lat gwarancji.

Specyfikacja techniczna:

 • Materiał: stal, tworzywo, guma.
 • Głębokość podparcia: 100 mm
 • Przeznaczona do rurek o średnicy: do 30 mm
 • Wymienne pierścienie: tak.
 • Kolor: czarny.
 • Rozstaw: 60 mm
 • Waga: 0,175 kg

Gwarancja: 60 miesięcy (5 lat)

Sprzedajemy sam stojak, słuchawki na zdjęciach znajdują się w celach poglądowych.

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl