Gravity BGMS 6 SB Pokrowiec na 6 statywów mikrofonowych krótkich (np. do perkusji)

  • szt.
  • Cena netto: 129,27 zł 159,00 zł
  • Niedostępny

Pokrowiec na 6 statywów mikrofonowych krótkich wykonany z solidnego nylonu. 6 przegródek, zamykany, uchwyty do przenoszenia.

Pokrowiec Gravity to idealne rozwiązanie dla tych których problemem było przechowywanie, przenoszenie większej ilości krótkich statywów mikrofonowych (np. do nagłośnienia zestawu perkusyjnego, do instrumentów wymagających niskiego ustawienia mikrofonów itp.).
Został specjalnie zaprojektowany na 6 sztuk statywów mikrofonowych, które umieszcza się w oddzielonych od siebie przegródkach. Dlaczego na 6 szt.? Więcej będzie ciężko dźwigać, żaden materiał nie wytrzyma noszenia więcej niż 6 statywów, 6 statywów wystarczy na większość zastosowań scenicznych (mała scena, imprezy weselne, klubowe koncerty, próby itd.).
Pokrowiec zorganizowano tak aby w 6 osobnych przegródek zmieściło się 6 złożonych statywów o maksymalnej długości 66 cm/660 mm (max 68 cm/680 mm).
Średnica każdej przegródki wynosi około 30-40 cm.
Dzięki temu statywy dłużej będą wyglądały jak nowe, oddzielne przegródki uniemożliwiają obijanie się statywów o siebie a tym samym nie uszkodzą się w transporcie lub podczas przechowywania.
Pokrowiec uszyty jest z wytrzymałego i solidnego materiału nylonowego o grubości 5mm. Posiada zapięcie na solidny zamek błyskawiczny, statywy dzięki temu są odizolowane od np. od kurzu. Pokrowiec wyposażony jest w wygodny uchwyt, który pozwoli nam na łatwe przenoszenie pokrowca z statywami. Pokrowiec łatwo się składa, po złożeniu zajmuje mało miejsca. Rączki pokrowca przymocowano za pomocą szwów oraz dodatkowo wzmocniono metalowymi nitami.

UWAGA: W odróznieniu od produktów konkurencji Gravity poszło dalej i swój produkt wyposażyło w wyprofilowane przegródki na statywy, dodano wzmocnienia do przegródek oraz wzmocnino zamek błyskawiczny i dno pokrowca. Dzięki wyprofilowanym/poszerzeonym przegródkom statywy łatwiej się wkłada i wyciąga, przegródka pomieści nawet statywy o nietypowej konstrukcji.

Dla tych którzy oprócz praktycznego aspektu sprzętu cenią sobie aspekt wizualny producent umieścił gustowne logo Gravity oraz zielony pas w dole pokrowca.

Wykorzystanie pokrowca zelży więc od wyobraźni użytkownika i nie ogranicza się tylko do statywów mikrofonowych.

Specyfikacja techniczna:
Kolor: Czarny
Materiał: Nylon 600D
Grubość materiału: 5 mm
Zamek: błyskawiczny
Długość: 680 mm
Szerokość: 330 mm
Głębokość: 330 mm
Waga: 1,5 kg

Gwarancja: 24 miesiące

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl