GATOR GP-007A Pokrowiec na pałki

  • szt.
  • Cena netto: 39,84 zł 55,00 zł 49,00 zł
  • Niedostępny

Futerał na pałki wykonany z grubego materiału, 3 wewnętrzne kieszenie na pałki, 1 zewnętrzna, uchwyt do powieszenia na tomie.

Pokrowiec na pałki Gator wykonany jest od zewnętrznej strony z solidnego nylonowego materiału, wewnątrz z gładkiego materiału ułatwiającego chowanie i wyciąganie pałek. Zamykany jest grubym zamkiem błyskawicznym.

W środku pokrowiec posiada 3 kieszenie, dzięki temu każdy perkusista może podzielić pałki według kategorii/rozmiaru lub wedle własnego uznania (np. na pałki, miotełki, bijaki, 7A, 7B itd.).
Na zewnętrznej stronie jest także 1 kieszeń na dodatkowe akcesoria, podkładki, filce, motylki czy nawet telefon.
Dodatkowo pokrowiec wyposażono w uchwyt do powieszenia na bębnach, dzięki temu pokrowiec możemy umieścić na bębnach, zawsze pod ręką. Dzięki temu podczas grania, próby czy koncertu szybko możemy wyciągnąć zapasową pałkę bądź zmienić jej rodzaj.

W środku producent pokrowca wyposażył go w dodatkowe uchwyty z przymocowanymi sznurkami które ułatwiają przechowywanie pałek.

Gwarancja: 24 miesiące

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl