TC Electronic Shaker Mini Vibrato Efekt do gitary lub basu

  • szt.
  • Cena netto: 356,91 zł 439,00 zł
  • Niedostępny

TC electronic Shaker Mini Vibrato Wszystkie brzmienia typu wibrato, technologia TonePrint, darmowy edytor TonePrint, True Bypass, układ Analog-Dry-Through, zewnętrzny zasilacz

TC Shaker Mini Vibrato to kieszonkowy gigant wzbudzający pozytywne wibracje lub poważny zawrót głowy.
Pozytywne wibracje

Kostka Shaker Vibrato to efekt, który okazał się czarnym koniem wśród kostek podłogowych z serii TonePrint. Gitarzyści lubią ożywiać i wzbogacać swoje brzmienie subtelnym bądź wyraźnym efektem vibrato – i mają w stu procentach rację! Shaker Vibrato to wibracje w trójwymiarze: efekt pozwala uzyskać wszystkie brzmienia tego typu, od klasycznego wirowania głośnika Leslie i klimatów mellotronowych z „Lucy In The Sky With Diamonds”, do współczesnych, zakręconych brzmień w stylu „wir z głębiny oceanu”. Teraz wszystkie brzmienia z oryginalnego efektu Shaker Vibrato dostępne są w tej małej kostce, która brzmi tak niesamowicie, że nie znajdziesz wymówki przed tym, aby zamontować ją w swoim pedalboardzie.

Najważniejsze właściwości
Technologia TonePrint na pokładzie - załaduj do Shakera Mini Vibrato brzmienia swoich ulubionych artystów,
Darmowy edytor TonePrint, z którym stworzysz swój własny, customowy efekt vibrato,
Transmisja bezprzewodowa – przesyłaj programy TonePrints do efektu Shaker Mini Vibrato za pomocą darmowej aplikacji TonePrint app dla systemów iPhone i Android,
Miniaturowe wymiary – załóż do niego małe buty!

Rozmiar ma znaczenie
Rozmiar się liczy, w wielu dziedzinach życia. Więcej to lepiej niż mniej, dwóch gitarzystów to lepiej niż jeden itd. Ale jeśli chodzi o efekty gitarowe – tu wygrywają niewielkie wymiary w połączeniu z doskonałym brzmieniem - i to właśnie masz przed sobą!

TonePrint® - brzmienia gwiazd
Shaker Vibrato obsługuje programy TonePrint. To oznacza, że otrzymujesz nieskończoną ilość najlepszych na świecie brzmień wibrato, stworzonych przez największe gwiazdy gitarowego świata. I wszystko za darmo!

Czas zakręcić parkietem!
Shaker Vibrato to efekt, który potrafi ożywić brzmienie gitary – wyciągniesz z niego wszystko, od subtelnego świergotania do brzmień Leslie, od zabójczych brzmień pokładowych do nieskończonej liczby programów TonePrint. Z tą kostką wywołasz pozytywne wibracje, a jeśli trzeba to także prawdziwy sztorm!

Backstage Pass – zobacz to z bliska
Nieduża kostka podłogowa, która ma w sobie ogromną moc! Wyróżnia się każdym z dostępnych brzmień, od subtelnego świergotania do psychodelicznych dźwięków Mellotronu. I…czy słyszałeś już, że jest maleńka?

Rozmiar ma znaczenie
Shaker Mini Vibrato jest naprawdę malutki – będzie pasować do każdego pedalboardu, także do Twojego!

Speed
Regulacja prędkości efektu, tego jak szybko wszystko wiruje.

Współczesne, klasyczne brzmienia
Ten efekt podłogowy dostarczy ci każdego rodzaju brzmienie wibrato, od klasycznych dźwięków w stylu Leslie do współczesnych, naprawdę mocnych wibracji, ze wszystkimi efektami pomiędzy.

Każdy sygnał przyjmę
Efekt bez problemu przetwarza sygnał z gitary i sygnał liniowy/w pętli efektowej. 

Depth
Regulacja głębokości efektu wibrato – od lekko zaokrąglonych dźwięków do Hanka Marvina, i do nowoczesnych, nieokiełznanych bulgotów.

Darmowy edytor TonePrint
Stwórz własny, customowy efekt vibrato używając darmowego edytora TonePrint!

Ramp
Regulacja poziomu efektu, od sygnału czystego do zupełnie szalonych dźwięków.

Technologia TonePrint na pokładzie
Załaduj do kostki Shaker Mini vibrato brzmienia swoich idoli gitarowych.

True Bypass
Efekt posiada układ True Bypass, więc kostka nie wpływa na czysty sygnał.