Artec Power Brick SPB-8 zasilacz do efektów gitarowych 9V DC 1A

  • szt.
  • Cena netto: 203,25 zł 250,00 zł

Artec Cool Power Brick SPB-8, to 8-wyjściowy zasilacz do efektów gitarowych (FX pedals) o maksymalnym obiążeniu do 1A (1000mA). Posiada 2 sekcje 9 V DC oraz regulowaną w zakresie 6-12 V DC.

Artec Cool Power Brick, to 8-wyjściowy zasilacz do efektów gitarowych (FX pedals) o maksymalnym obiążeniu do 1A (1000mA). Zasilacz podzielony jest na dwie sekcje:
- 6x 9V DC,
- 2 wyjściami i regulacją napięcia w zakresie 6-12V DC.
Polaryzacja złączy zasilania efektów jest typowa dla większości zasilaczy dostepnych na rynku + na zewnątrz, minus w środku (np. Boos, Behringer, EHX, tc electronic, WAH itd.).
Każda sekcja jest wyposażona w diody sygnalizujące pracę każdego z poszczególnych wyjść, sygnalizują one 3 stany zasilania poszcególnych wyjść (praca jałowa - Standbay, praca z obciążeniem - Working oraz przeciążenie - Overload).
Sekcja zasilania głównego jest także wyposażona w diodę która wskazuje stopień obciążenia zasilacza (w przypadku przeciążenia jest to sygnalizowane jej miganiem). Rozwiązanie to jest ciekawostką i niespotykane w tej kalsie cenowej zasilaczy do efektów gitarowych a nawet w dużo droższych zasilaczach.
Obudowa zasilacza jest wykonana z solidnej blachy (stal) co zapewnia wysoką odporność na upadki, przypadkowe uderzenia czy przydeptanie.
Na obudowie zasilacza wszystkie sekcje są bardzo czytelnie opisane i oddzielone od siebie.
Zasilacz został także wyposażony w:
- zabezpieczenie przed zwarciem,
- eliminację "przydźwięku",
W zestawie jest:
- zasilacz 15V/1A,
- 8 szt. kabli zasilających do efektów.
Wymiary: 40 x 117 x 72mm.
Kolor: Czarny (Black)
Strona producenta: http://www.artecsound.com/effect/
Opis stworzony przez firmę soundstage.pl - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody i wiedzy autorów zabronine.
Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl