MILLENIUM MDT4 Stołek do perkusji

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Millenium
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 134,15 zł 165,00 zł

Stołek perkusyjny - podwójnie wzmocnione nogi, efektowny wygląd, stal chromowana, okrągłe siedzisko o średnicy 11" (około 28 cm). Wysokość regulowana, skręcane motylkiem, minimalna wysyokość: 53cm - maksymalna wysokość: 63cm.

Stołek perkusyjny Millenium - to stabilny stołek dla perkusisty o kompaktowych wymiarach oraz wygodnym siedziskiem.
Za sprawą 3 podwójnie wzmocnionych nóżek stołek jest bardzo stabilny a zarazem wytrzymały.  Chromowane elementy takie jak nogi stołka i korpus nadają mu efektowny wygląd i nadają klasy oraz spełniają rolę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi.
Stołek posiada standardowe okrągłe siedzisko o szerokości około 28 cm wykończonego czarną skórą ekologiczną. Jego szerokość zapewnia wygodne i stabilne siedzenie a tym samym przyjemność z grania.
Wysokość siedziska można regulować w zakresie:
- minimalna wysokość: około 53cm,
- maksymalna wysokość: około 63cm.
Regulacja stołka odbywa się poprzez okręcanie śruby stoła a następnie zblokowanie ustawionej wysokości. Blokada wysokości odbywa się za pomocą specjalnego uchwytu oraz motylka. Regulacja jest łatwa i szybka i nie powinna sprawić problemu nawet mniej doświadczonym osobom.
Stołek zaopatrzono w nóżki zakończone gumowymi osłonami, które zapobiegają przesuwaniu się stołka w trakcie gry. Stołek jest łatwy w montażu oraz demontażu. Siedzisko jest demontowalne, nogi stołka są składane, ułatwia to muzykom przenoszenie stołka oraz jego magazynowanie.
W tej klasie cenowej to jeden z lepiej wykonanych i solidnych stołków.
Gwarancaja:
- 24 miesiące gwarancji (podstawą gwarancji jest dowód zakupu).

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl