MILLENIUM MDT3 Stołek do perkusji

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Millenium
  • Dostępność: Towar na zamówienie - czas realizacji 1-4 dni roboczych Towar na zamówienie - czas realizacji 1-4 dni roboczych
  • szt.
  • Cena netto: 166,67 zł 232,00 zł 205,00 zł
  • Niedostępny

Stołek perkusyjny - podwójnie wzmocnione nogi, wygodne szerokie wyprofilowane siedzisko (w kształcie siodła motocykowego). Minimalna wysyokość: 46cm. Maksymalna wysokość: 66cm.

Stołek perkusyjny Millenium - to stołek dla perkusisty z regulacją wysokości oraz wygodnym siedziskiem. Stołek stworzony z myślą o muzykach spędzających długie godziny na graniu, ćwiczeniu, koncertowaniu, którzy cenią sobie wygodę i komfort użytkowania sprzętu.
Budowa stołka:
Podstawą stołka są trzy podwójnie wzmocnione nóżki zakończone gumowymi osłonami, które zapobiegają przesuwaniu się stołka w trakcie gry. Podobnie jak w większości stołków perkusyjnych nogi są składane, po złożeniu podstawa stołka zajmuje mało miejsca co znakomicie ułatwi transport i przechowywanie. Rozstawione nogi stołka blokujemy jedną śrubą, motylek umieszczony w podstawie korpusu stołka. Dzięki zastosowaniu motylka, nogi stołka łatwo skręcić i rozkręcić bez używania dodatkowych kluczy lub siłowania się z niepraktycznymi śrubami.
Dodatkowo aby nadać stołkowi efektowny wygląd i zapewnić ochronę przed czynnikami zewnętrznymi (korozja itd.) pochromowano jego elementy. Aby osiągnąć dużą wytrzymałość stołka a zarazem zniwelować ciężar nogi stołka są wzmocnione podwójnymi stalowymi prętami. Pozytywnie wpłynęło to także na łatwość składania stołka.
Jedną z ważniejszych rzeczy oprócz samej podstawy jest siedzisko. Tu również mamy solidne siedzisko w kształcie siodła motocyklowego, które dodatkowo jest wyprofilowane. Siedzisko jest duże, zapewni więc stabilną pozycję podczas grania nawet osobom o dużej dynamice ruchów. Siedzisko nie jest ani zbyt twarde ani zbyt miękkie, dzięki temu nawet kilkugodzinne granie nie będzie problemem, należy jednak pamiętać, że nie jest to fotel i oglądanie tv czy siedzenie przy komputerze nie powinno być stosowane. Wykończone jest skórą ekologiczną w kolorze czarnym solidnie dopasowaną i zaszytą na siedzisku.
Stołek jest zaopatrzony w regulację wysokości, dzięki temu każdy może dostosować wysokość stołka do własnych potrzeb. Regulacja jest prosta i szybka. Pod siedziskiem umieszczono uchwyt śrubę oraz motylek, którym regulujemy wysokość stołka. Aby opuścić lub podnieść siedzisko wystarczy odpowiednio poluzować śruby a po regulacji je zakręcić. Minimalna wysokość siedziska od ziemi to około 46 cm a maksymalna to około 66 cm (mierząc od podłoża do górnej części siedziska).

Jest to jeden z lepiej wyposażonych stołków dla perkusistów w tej klasie cenowej. Mimo niskiej ceny produkt jest solidnie wykonany, zarówno pod względem wytrzymałości elementów jak i wygody użytkowania samego stołka.

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl