Standardowy kabel do efektów gitarowych DC (5,5/2,1) wtyk kątowy/kątowy

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Soundstage.pl
  • Dostępność: Towar na zamówienie - czas realizacji 1-4 dni roboczych Towar na zamówienie - czas realizacji 1-4 dni roboczych
  • szt.
  • Cena netto: 8,13 zł 10,00 zł
  • Niedostępny

Przewód 0,5M do efektów gitarowych zasilanych prądem DC. Wtyk standardowy kątowy/kątowy

Przewód zasilający o długości 0,5M (50 cm) do efektów gitarowych wtykami zasilającymi w konfiguracji kątowy/kątowy. Przewód zakończony jest z obu stron standardowymi wtyczkami do efektów gitarowych (5,5/2,1) stosowanymi w większości efektów gitarowych takich jak Boss, TC, EBS, ISP, Behringer, Ibanez, Harley Benton, Palmer i wielu wielu innych.

Przewód ten warto zastosować tam gdzie na wtyk prosty nie ma już miejsca w pedalbordzie lub ułożenie efektów nie pozwala na stosowanie wtyczek prostych. Dzięki temu możemy dowolnie zaplanować sobie ułożenie efektów uniezależniając się od standardowych kabli zasilających dodawanych do efektów lub zasilaczy. 

Przewód ten można także wykorzystać do łączenia efektów w przypadku gdy zabrakło nam już przewodów dołączonych do zasilaczy a nasz zestaw efektów się powiększył lub jeśli nasze stare przewody wymagają już wymiany bądź się zagubiły. Przewód ten z jednej strony wpinamy do gniazda zasilacza efektów lub do gniazda w efekcie które służy za przelot zasilania a z drugiej strony do efektu.

Przewód ten nie zmienia polaryzacji, jedna z żył ma oznaczenie w kolorze czerwonym. Jest bardzo elastyczny a więc łatwy w formowaniu co ma szczególne znaczenie w zazwyczaj ciasnych pedalbordach.

Wtyki przewodu są ręcznie lutowane po czym zalewane solidnym i trwałym tworzywem.

Jest to przewód wyprodukowany w Polsce.

Specyfikacja techniczna:
- długość ~0,5M (~50 cm)
- złącza zasilania oba kątowe lutowane i zalewane wtyki 5,5/2,1
- przewód 2 żyły