Przewód do gitary/gitarowy jack prosty/prosty zielony oplot - seria PRO [Hi-End]

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Soundstage.pl
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 104,88 zł 129,00 zł
Profesjonalny przewód GITAROWY pro-color line z wtykami prostymi, Sommer Spirit XXL, HiCon
Wysokiej jakości przewód instrumentalny z serii PRO - COLOR LINE, przeznaczony do gitar elektrycznych, akustycznych oraz basowych, wykonany na bazie kultowego i od lat cieszącego się uznaniem muzyków na całym świecie Hi-Endowego kabla firmy SOMMER oraz wtyków HiCon.

Przewód dodatkowo został zabezpieczony przed uszkodzeniami zewnętrznymi oplotem PET, który nie tylko wzmacnia trwałość przewodu ale także powoduje, że przewód wygląda świetnie a wświetle UV będzie świecił własną barwą.
Dzięki zastosowaniu kolorowego oplotu (7 różnych barw) każdy może dobrać sobie odpowiadający mu kolor pasujący do koloru wzmacniacza, gitary a nawet własnego ubioru.
Nic prostszego, masz wzmacniacz Orange? wybierz przewód w kolorze pomarańczowym.
Do wyboru są kolory: pomarańcz, biały, czarny, zielony, niebieski, czerwony, żółto-zielony.

Kupując nasz produkt masz nie tylko kolorowy, atrakcyjnie wyglądający przewód ale także wysokiej jakości przewód instrumentalny, który charakteryzuje się krystalicznie czystym i neutralnym dźwiękiem, znakomitym odwzorowaniem sygnałów impulsowych.
Za sprawą specjalnej konstrukcji przewód zapewnia 100% ekranowanie, co w środowisku pobliskich wzmacniaczy, zasilaczy, efektów oraz innego sprzętu estradowego powoduje brak wpływu  czynników zewnętrznych na przenoszony sygnał w przewodzie.

Przewód jest zakończony wysokiej jakości monofonicznymi wtykami typu "duży jack" firmy HiCon ze złoconymi stykami i solidną metalową obudową.
UWAGA! Wtyki dodatkowo są zabezpieczone specjalnym tworzywem chroniącym złącza przed uszkodzeniami oraz czynnikami zewnętrznymi, kurz, brud, wilgoć.

PRZEWODY NASZEJ PRODUKCJI SĄ WYKONYWANE RĘCZNIE [HAND-MADE]!
Do przewodu dodajemy GRATIS praktyczną rzepową zapinkę.

Wykonujemy także przewody o dowolnej długości oraz w dowolnej konfiguracji wtyków, np. prosty-prosty, kątowy-prosty, kątowy-kątowy. Napisz do nas lub zadzwoń.

WTYKI SĄ LUTOWANE WYSOKIEJ JAKOŚCI CYNĄ Z DOMIESZKĄ SREBRA.
KAŻDY NASZ PRZEWÓD POSIADA GWARANCJĘ NA CAŁY CZAS JEGO EKSPLOATACJI.
Prosimy o zapoznanie się z warunkami gwarancji przed zakupem. Gwarancja na przewody
Tomasz Andrzejewski REKOMENDUJE przewody gitarowe SOUNDSTAGE CABLE oraz nasz sklep soundstage.pl
Test jednego z  naszych przewodów  znaleziony na blogu gitarowym:
Test Hi-Endowego kabla gitarowego Soundstage_pl
 
Wykorzystując nasze długoletnie doświadczenie muzyczne zestawiamy przewód wraz z wtykami tak, aby osiągnąć najlepsze brzmienie w dobrej cenie.
Najstarsze z wykonanych przez nas przewodów użytkowane w prawidłowy sposób pracują bezawaryjnie, z powodzeniem wśród muzyków już od ponad 5 lat. Składa się na to zarówno solidność wykonania jak i użyte materiały do wykonania gotowego przewodu.

Główne cechy:

- Krystalicznie czysty i neutralny dźwięk, znakomite przenoszenie sygnałów impulsowych.
- 100 % ekranowany dzięki podwójnej ochronie przewodnika, połączeniu gęstej miedzianej spirali oraz dodatkowego ekranu z przewodnika węglowego.
- Bezstratna transmisja sygnału dzięki przewodnikowi o dużej średnicy 0,75 mm2 oraz małej pojemności kabla.
- Zastosowanie na zewnątrz oplotu poliestroowego PET dostępnego w różnych kolorach, nadającego mu atrakcyjnego wyglądu.
- Trwałość, odporność na uszkodzenia oraz nowoczesny, efektowny wygląd dzięki zastosowaniu powłoki zewnętrznej z mocnego tworzywa.
- Zakończony wtyczkami znakomitej firmy HiCon ze złoconymi stykami sygnałowymi oraz metalowej obudowie wtyku.
- Profesjonalne technologie w bardzo dobrej cenie.
- Lutowany wysokiej jakości cyną z domieszką srebra.

Przewód:

Sommer SPIRIT XXL to Hi-Endowy przewód gitarowy przeznaczony do zastosowań scenicznych oraz studyjnych, charakteryzujący się krystalicznie czystym i neutralnym dźwiękiem, znakomitym odwzorowaniem sygnałów impulsowych.
Przewodnik kabla zbudowany z jest 42 giętkich, miedzianych "nitek" o przekroju 0,15 mm2, (42x0,15mm2) uformowanych w jedną grubą żyłę o średnicy 0,75mm2.
Przewodnik jest izolowany poprzez zastosowanie gęsto splątanej, ocynowanej miedzianej plecionki oraz dodatkowego przewodnika węglowego, dzięki czemu uzyskano 100 % ekranowanie od zakłóceń zewnętrznych.
Taka budowa przewodu daje mu bardzo niską impedancję żyły: < 25 Ohm/1km, oraz bardzo niską pojemność między przewodnikiem a ekranem 86 pF/m zapewniając minimalne straty sygnału nawet przy długich odcinkach kabla.

Na zewnątrz przewód wykończony jest wzmocnioną przeźroczystą powłoką, zapewniającą wyjątkową trwałość, elastyczność i ochronę kabla przez wiele lat oraz nowoczesny i efektowny wygląd.

Warto wspomnieć, że Spirit XXL wykorzystywany jest nie tylko z gitarami czy instrumentami klawiszowymi ale z powodzeniem stosowany jest do połączeń urządzeń HiFi co potwierdza jego wysoką jakość. Konfekcjonowany Spirit XXL (SXRJ-0600) w teście niemieckiego magazynu tools4music zajął bezapelacyjnie pierwsze miejsce zostawiając konkurencję daleko w tyle!

Wtyki:

Dla zapewnienia minimalnych strat oraz doskonałego kontaktu na powierzchni styku w gniazdach, końcówki kabla zakończone są solidnymi, całkowicie metalowymi, wysokiej jakości wtykami znakomitej firmy HiCon o złoconych pinach sygnałowych.

Specyfikacja techniczna:

Przewód: Sommer Cable
Wtyki: HiCon
Wymiar zewnętrzny przewodu: 7,0 mm
Wykończenie zewnętrzne: kolorowy oplot poliestrowy PET

DOSTĘPNE SĄ RÓWNIEŻ INNE DŁUGOŚCI PRZEWODU:

Długości przewodów oferowane w podstawowej ofercie to:
3 M - HiCon jack prosty/jack prosty, prosty/kątowy, kątowy/kątowy.
4 M - HiCon jack prosty/jack prosty, prosty/kątowy, kątowy/kątowy.
5 M - HiCon jack prosty/jack prosty, prosty/kątowy, kątowy/kątowy.
6 M - HiCon jack prosty/jack prosty, prosty/kątowy, kątowy/kątowy.
7 M - HiCon jack prosty/jack prosty, prosty/kątowy, kątowy/kątowy.
8 M - HiCon jack prosty/jack prosty, prosty/kątowy, kątowy/kątowy.
Oraz o dowolnej długości...
PRZYJMUJEMY RÓWNIEŻ ZAMÓWIENIA według indywidualnej specyfikacji.
Zapraszamy do kontaktowania się z nami meilowo, telefonicznie. Odpowiemy na każde zapytanie.